?️«Реал Фарма»: Стародубець, Фролов, С. Онуфрак, Абузраа, Д. Онуфрак, Кошкін, А. Лиховидов, Попов, Колесников, М. Лиховидов, Плачков

Головний тренер: Артем Рязанцев

?️«Металург»: Петриченко, Воробєй, Сарапій, Басов, Сидоренко, Крапивний, Загальський, Чорний, Шалфєєв, Сидоров, Олійник.

Головний тренер: Володимир Микитін

Останній матч сезону запоріжці проводили на виїзді, проти ФК «Реал Фарма». А от Едуард Сарапій, зіграв 100-ту гру у футболці МФК «Металург».

Цей поєдинок вже нічого не вирішував з точки зору турнірної таблиці – запоріжці забезпечили собі третє місце у чемпіонаті, одесити ж завершають сезон у числі аутсайдерів. Тож, цей матч був радше, престижем для обох команд, які відстоювали честь клубів. Володимир Микитін дав пограти тим гравцям, які мали не так багато ігрової практики у другій половині сезону. Зі старту вийшли – Вадим Чорний, Дмитро Крапивний, Данило Сидоренко. Богдан Петриченко замінив у воротах Ярослава Котлярова. Тим не менш, склад вийшов бойовим.

З перших хвилин матчу, одесити намагалися нав’язати боротьбу гостям та навіть створили небезпечний момент. Втім, «Металург» швидко спинив потуги суперника і взяв м’яч під свій контроль. Підопічні Володимира Микитіна повністю захопили ініціативу та не давали жодного шансу господарям, бодай, навіть перейти половину поля. Однак, хоча були і простріли до штрафної, і удари від Ігоря Загальського та Дмитра Олійника, відкрити рахунок так і не вдалося. Чудовий шанс мали футболісти «Реал Фарми» наприкінці першого тайму. Та м’яч потрапив у стійку. Більше роботи у Богдана Петриченка в першому таймі не було – 0:0.

На початку другої половини гри господарі відкрили рахунок. Сергій Федоров зробив передачу до воротарського, де на його простріл відгукнувся Ілля Луньов – 1:0.

Запоріжці трохи оговталися і почали більш агресивно діяти в атаці. Однак їх дії ні до чого не призвели. Реальний шанс зрівняти мав Владислав Борисенко. Півзахисник «Металурга» на швидкості увірвався до карного майданчика, але воротар одеситів – Дмитро Стародубий забрав м’яч намертво. На 88-й хвилині після штрафного, Єгор Глушач подвоїв перевагу своєї команди. Таким чином, в останньому матчі сезону МФК «Металург» зазнає поразки від ФК «Реал Фарма», за рахунку 2:0.