? Підопічні Володимира Микитіна у стартовій контрольній грі зустрілися із ФК «Таврія-Скіф». Переважна кількість футболістів у складі суперника – це колишні гравці та вихованці саме запорізького футболу.

⚽️ Голи: Сидоров, ГНП.

? 1 тайм: Котляров (Левченко), Польовий, ГНП, Басов, Чорний, Шалфєєв, Сокол, Лапко, Коваленко, Могильний, Сидоров.

? Перший тайм пройшов за повного домінування наших футболістів. «Металургу» вдалося двічі відзначитися у воротах команди з Роздолу. Спочатку Богдан Сокол поборовся у карному майданчику гостей та скинув на Олексія Сидорова, який точним ударом пробив у ближній кут. Потім гравець, який нині знаходиться на перегляді у нашому клубі, подвоїв перевагу після подачі Єгора Шалфєєва з кутового – 2:0.

? 2 тайм: Левченко (Байда), Сидоренко, ГНП, Піддубний, Воробєй, Крапивний, Загоруйко, Страдс, Ковальський, Борисенко, Білоцеркоіець

? У другому таймі на гру вийшов новий склад. «Металург» непогано комбінував та володів м’ячем. Шанс відзначитися мали і Володимир Білоцерковець, і Владислав Борисенко. На останніх хвилинах зустрічі «Таврія-Скіф» зуміла скоротити відставання, після розіграшу штрафного.

? Фінальний свисток зафіксував перемогу МФК «Металург» у першому контрольному матчі – 2:1.