Телеканал TV5 продовжує челендж #5добрихсправ. МФК «Металург» прийняв естафету добра та сьогодні у залі КУ «Заводский районный физкультурно-спортивный комплекс» гравці Денис Бєлоусов, Leha Razuvaev та головний тренер Алексей Годин, провели майстер-клас для дітей-сиріт, позбавленних батьківського піклування, які виховуються в опікунських сім’ях.

Спочатку зробили бігові вправи з м’ячем, після закріпили відпрацьовані навички у двосторонній грі за участю головного тренера та гравців.
Матч видався веселим і результативним.
По завершенні тренування хлопці отримали пам’ятні призи за старання, зробили фото і отримали автографи від кумирів, які запросили малечу прийти на Славутич-Арена і підтримати «Металург» навесні.

Дякуємо Ruslan Levitskiy Наталия Сиворакша Галина Субота (Halyna Subota) Олег Сирик за участь та допомогу в організації заходу та запрошуємо всіх приєднуватися до соціальних ініціатив і челенджів, адже вони безпосередньо можуть впливати на формування особистості, мотивувати досягати висот і реалізовуватися у житті. Передаєм естафету Группа ВЕЛЬТУМ-Запорожье Андрей Шерстнев, Tonus Zaporozhskiy Александр Зализко, GFS Group, Професіональна футбольна ліга, Select Sport Ukraine, URAGAN’ 1984, FC Zorya Luhansk! Всім мир!

Що треба зробити? Все дуже просто.

  1. Робіть добру справу – будь-який вчинок, який призведе до посмішки, до повернення віри у людство. Це може бути допомога ближньому, внесок у благодійний фонд, піклування про тварин, навіть комплімент незнайомій людині!
  2. Викладайте фото, відео або опис зробленої вами справи у соціальні мережі з хештегом #5добрихсправ
  3. У своєму пості передавайте естафету добра п’ятьом людям, організаціям, компаніям – будь-кому, хто хоче зробити життя інших кращим.
    Долучайтеся до акції! Чим більше людей будуть робити добрі справи просто так, тим приємніше буде кожний день!