Завдяки цій перемозі запорізька команда зуміла піднятися на друге місце в чемпіонаті.

22.09.2020. Чемпіонат України. Друга ліга. 3 тур. СК «Парк Перемоги». МФК «Миколаїв-2» – МФК «Металург» 0:1 (0:0)

Гол: Могильний (75)

«Миколаїв-2»: Агаларов, Боровський, Гончар, Куксенко (Сердюк 77), Лотоцький, Сурженко, Фальковський, Хуссін, Черпаков (Чілінгір 59), Швець (Каведяєв 75), Ямборко (Біневський 84). Головний тренер: Микола Попелишко

«Металург»: Котляров, Бобров, Сарапій, Бєлоусов, Воробєй, Крапивний, Загоруйко (Сачко 60), Шалфєєв, Олійник, Могильний, Сидоров (Сидоренко 65). Головний тренер: Володимир Микитин

Перемога у виїзному матчі дозволяла «Металургу» піднятися в турнірній таблиці аж на п’ять щаблів вище. Це слугувало додатковою мотивацією у грі з суперником, який залишався без набраних очок у чемпіонаті за підсумком двох турів. Для вирішення поставленої задачі головний тренер запоріжців Володимир Микитин випустив зі старту основу. У першому таймі футболісти «Металурга» хоч і володіли територіальною перевагою, але небезпечних моментів створили обмаль. Найкращим був шанс Ігоря Загоруйка перед самісінькою перервою, який із кута воротарського майданчика не влучив під дальню стійку.

Друга половина матчу минула за повного домінування запоріжців. Уже в дебюті тайму Дмитро Олійник обігрався в «стіночку» з Олексієм Сидоровим, однак на завершальній стадії йому бракувало влучності. «Металург» продовжував грати агресивно. Кілька моментів було змарновано, після чого спритність Богдана Могильного таки дозволила гостям повести в рахунку. Олійник і той же Могильний могли знімати всі питання якби реалізували свої нагоди, а так інтрига у матчі зберігалася до заключних секунд. «Металург» втримав переможний результат і тепер найближчої суботи, 26 вересня, у Запоріжжі зіграє лобовий поєдинок з «Таврією Сімферополь». Ці команди ділять на разі друге-третє місце в чемпіонаті.