ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ПЕРША ЛІГА. 24.06.2020 - 19:25
ОСК "Металіст"

Результаты события

«Металіст 1925» довів серйозність намірів підвищитися у класі, боротьба за виживання для «Металурга» продовжується

24.06.2020. Перша ліга. 20 тур. ОСК «Металіст» (Харків). ФК «Металіст 1925» – МФК «Металург» 2:0 (1:0)

Голи: Романов (45+1), Ямполь (53)

«М1925»: Сидоренко, Жук, Шершень, Цвіренко, Ченбай, Кольцов, Савін (Лукас 78), Ямполь, Дмитренко, Романов (Банасевич 71), Дерек (Гегедош 63)

Головний тренер: Андрій Демченко

«Металург»: Котляров, Сарапій, Бобров, Мягков, Бєлоусов, Скоблов (Шалфєєв 59), Крапивний, Олійник, Могильний (Довгий 66), Разуваєв (Сачко 74), Черній (Щебетун 74)

Головний тренер: Олексій Годін

Попередження: Шершень – Сарапій, Олійник, Шалфєєв

Перший офіційний матч «Металурга» в 2020 році звів команду Олексія Годіна з одним із претендентів на підвищення у класі – харківським «Металістом 1925». Цікаво, що по іншу сторону на тренерському містку буди також запорізькі наставники Андрій Демченко, Євген Пісоцький і Роман Романов (щоправда головний тренер господарів ще відбував дискваліфікацію).

Зі старту в запоріжців з’явилися троє новачків: це воротар Ярослав Котляров, захисник Владислав Боров і півзахисник Дмитро Скоблов. Гостям у дебютні хвилини не солодко. Футболісти «Металіста 1925» більше комбінували, шукали загострення і намагалися грати повністю на чужій половині. Однак ставка на швидкий гол не спрацювала. Витримавши 20 хвилин тайму, запоріжці поступово почали відповідати контратаками, розраховуючи на швидких флангових гравців – Олійника і Могильного. На 27-й хвилині Богдану вдався стрімкий рейд лівим флангом, але на завершальній стадій удар вийшов не сильним.

«Металіст 1925» гостро відповів на 30-й хвилині. Атлетичний форвард харківського клубу Дерек потужно вистрілив з меж штрафного майданчику – трохи вище воріт. Від душі бразилець зарядив ще раз на 42-й хвилині – м’яч знову просвистів над поперечкою. А коли четвертий арбітр показав дві компенсовані до першого тайму хвилини, «Металург» пропустив «у роздягальню». Сергій Романов з 26-ти метрів пробив зі штрафного у воротарський кут – Ярослав Котляров, на жаль, не врятував – 1:0.

У другій половині запоріжцям було не легше. Зі старту «металургівці» спробували піти у наступ і наразилися на контратаку. Дмитро Скоблов необачно обрізався в центрі полі, після чого «Металісту» вдалася зразкова комбінація. Владислав Дмитренко зробив усе для партнера, яким виявися Ярослав Ямполь. Сильний удар останнього з близької відстані не залишив ніяких шансів Котлярову – 2:0.

Переломити хід поєдинку за такого розвитку подій «Металургу» було вкрай важко. Серія замін не вплинула на загальний малюнок матчу. Найкращий шанс у харків’ян створив сам собі молодий Владислав Дмитренко, який в одиночку обійшов трьох суперників, проте в останній момент м’яч з під ніг у нього вибили. До фінального свистка «Металургу» не вдалося забити, а відтак після семимісячної паузи першу перемогу здобуває «Металіст 1925».