Одесити здобули свою першу осінню перемогу на рідному стадіоні, а запорізький клуб вшосте у цьому сезоні поступається мінімально

26.10.2019. Чемпіонат України. Перша Ліга. 15 тур. Стадіон “Чорноморець” (Одеса). ФК “Чорноморець” – МФК “Металург” 1:0 (0:0)

Гол: Ткачук (74)

“Чорноморець”: Кожухар, Воронін, Гошкодеря, Грачов, Голіков, Ткачук, Хамелюк, Норенков, Ярошенко, Мусолітін, Аржанов
Головний тренер: Остап Маркевич

“Металург”: Левченко, Бєлоусов, Дяченко, Сарапій, Мягков, Трояновський, Загоруйко, Крапивний, Лихобабенко, Разуваєв, Черній
В. о. головного тренера: Олексій Годін

У першому таймі «Металург» просто зобов’язаний був отримувати перевагу. Витерпівши стартовий натиск «Чорноморця», який тривав 15 хвилин, запоріжці відвели гру від власних воріт і почали працювати над створенням власних моментів. Гості видали якісний відрізок, під час якого мінімум тричі могли забивати.

Першою ластівкою став удар Дмитра Лихобабенка, який класно обробив м’яч у чужому штрафному і сильно пробив повз захисника та голкіпера – вище воріт! Ідеальний шанс отримав Олексій Разуваєв. Півзахисник запоріжців вийшов віч-на-віч, отримавши достатньо часу, щоб переграти голкіпера «Чорноморця», однак удар вийшов безхитрісним – Андрій Кожухар зреагував. Буквально через дві хвилини партнери все зробили для Дмитра Лихобабенка, йому залишалося лише влучити у ворота, але й тут фортуна відвернулася!

Футболісти «Чорноморця» теж не відсиджувалися в захисті, проте перша половина точно бентежила новоспеченого наставника команди Остапа Маркевича, тому в перерві йому було про що поговорити зі своїми підопічними. Внаслідок цього другий тайм «моряки» провели вже краще, але далеко не ідеально.

«Чорноморець» зі старту другої половини знову був активнішим, намагався йти вперед, однак результату це не приносило. «Металург» відповів небезпечним ударом того ж таки Дмитра Лихобабенка, який цього разу загрожував чужим воротам, вигравши верховий м’яч. Нічия не влаштовувала обидві команди, тому суперники сміливо йшли вперед. Винагороду за сміливість отримали «моряки» на 74-й хвилині, коли Андрій Ткачук вдало зіграв на підбиранні і забив єдиний гол.

З появою на футбольному полі Вадима Петрова і Олексія Щебетуна «Металург» спробував урятувати бодай нічию, однак вшосте у цьому сезоні запоріжці зазнали мінімальної поразки. Тепер за тиждень 3 листопада наша команда буде відкривати друге коло чемпіонату домашньою грою о 16:00 з «Оболонню Бровар».