У домашньому матчі, на жаль, «Металург» не зумів перервати переможну серію харківського «Метала»

22.05.2021. Друга ліга. 23 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Метал» 1:2 (1:2)

Голи: Борисенко (16) – Балулі (26, з пен.), Демченко (36)

«Металург»: Котляров, Воробєй, Остапенко, Басов, Сидоренко, Сарапій, Загальський, Загоруйко, Борисенко (Олійник 78), Сидоров, Коваленко (Могильний 79)

Головний тренер: Володимир Микитін

«Метал»: Каневцев, Шопін, Гуйе, Кравчук, Ралюченко (Стрижак 86), Люлька, Демченко (Поступаленко 54), Танчик (Рязанцев 90+2), Балулі, Підлепенець (Нехтій 64), Жо (Сікорський 88)

Головний тренер: Олександр Кучер

«Металург» мав кадрові втрати перед матчем. Дмитро Крапивний та Єгор Шалфєєв пропускали гру через дискваліфікацію, Володимир Польовий напередодні отримав травму. Це був матч честі для «Металурга». Після поразки від «Кривбаса» запоріжці перед рідними вболівальниками прагнули дати бій лідеру чемпіонату – харківському «Металу».

«Металургу» вдалося відкрити рахунок першим. На 16-й хвилині Владислав Борисенко увірвався в чужий штрафний на швидкості, де легко переграв Данила Каневцева. Позиційна помилка від Юрія Кравчука і Папи Гуйе призвела до пропущеного м’яча. Через 10 хвилин «Метал» відігрався. Рукою у власному штрафному зіграв Максим Воробєй і французький легіонер «Метала» Фарес Балулі реалізував п’ятий пенальті в сезоні. Минуло знову 10 хвилин, як харків’яни вже вели в рахунку. Це Єгор Демченко ефектним ударом головою в падінні замкнув подачу на дальній стійці.

У другому таймі «Металург» намагався грати першим номером, більше атакувати і спробувати уникнути поразки. Вдалося забити, але з положенням поза грою. Одного разу каркас виручив ворота Данила Каневцева. «Металург» йшов на штурм до останнього. Під час серії стандартів у компенсований час в атаку ходив навіть голкіпер Ярослав Котляров. На жаль, зрівняти рахунок так і не вдалося. «Метал» утримав переможний результат у виїзному матчі – 1:2.

Наступний тур «Металург» пропускає, після чого за два тижні зіграє домашній поєдинок з черкаським «Дніпром».