Попри рівний перший тайм та рахунок 2:2 підсумкову перемогу в контрольному матчі оформив «Яруд»

? 23.02.2022. Контрольна гра. Маріуполь. ФК «Яруд» – МФК «Металург-2» 5:2 (2:2)

? Голи: Рокотянський, Товстоног

У першому таймі молодь «Металурга» демонструвала якісну гру. Запорізькі футболісти нічим не поступалися супернику, а моментами навіть перевершували команду Другої ліги. Загалом вдалося створити багато гольових моментів, які призвели до забитих м’ячів Станіслава Рокотянського та Руслана Товстонога. Тим не менш, перша половина завершилася нічиєю 2:2.

У другому таймі тренерський штаб «Металурга-2» дав проявити себе найближчим резервістам. У підсумку, індивідуальні помилки призвели до поразки. Третій гол запорізька команда пропустила після стандарту, а вже наприкінці зустрічі «Яруд» реалізував ще дві контратаки.

Команда В’ячеслава Тропіна продовжує підготовку до весінньої частини сезону. В її межах у суботу, 26 лютого, «Металург-2» проведе матч Зимового чемпіонату області з «Таврією-Скіф».