На дубль Богдана Могильного гості відповіли трьома голами. «Гірник-Спорт» продовжить свою участь у Кубку України

31.10.2021. Кубок України. Третій попередній етап. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – «Гірник-Спорт» 2:3 (2:2)

Голи: Могильний (18,29) – Ямполь (32, з пен.), Яворський (34,51)

«Металург»: Байда, Сидоренко (Воробєй 67), Остапенко, Піддубний, Сокол, Страдс (Крапивний 47), Загоруйко (Чорний 78), Лапко (Шалфєєв 67), Борисенко, Могильний (Сидоров 67), Білоцерковець

Головний тренер: Володимир Микитін

«Гірник-Спорт»: Кліщук, Сафіханов, Кравчук (Шинкаренко 88), Цвіренко, Чуєв, Сьомка, Ямполь (Паламар 73), Мильченко, Яворський, Кулаковський (Твердохліб 46), Клебер (Понєдєльнік 46)

Головний тренер: Ігор Жабченко

На початку матчу «Гірник-Спорт» провів кілька непоганих атак, але дві помилки з боку гостей призвели до того, що «Металург» забезпечив собі комфортний відрив завдяки дублю Богдана Могильного. Форвард запоріжців холоднокровно зіграв в обох епізодах: спершу перекинув Андрія Кліщука ударом з-за меж штрафного, потім легко переграв голкіпера в дуелі віч-на-віч. Та свою перевагу «Металург» так же швидко розгубив. На 32-й хвилині м’яч влучив у руку Максиму Страдсу і Ярослав Ямполь реалізував пенальті. Через дві хвилини все той же Ямполь видав чудову передачу на Вадима Яворського, який впевнено переграв Назар Байду.

Після перерви атаку «Гірника-Спорт» посилили Єгор Твердохліб та Андрій Понєдєльнік. Поява цих футболістів дала результат на початку другого тайму. З передачі Понєдєльніка Яворський оформив дубль. Замінами «Металург» теж намагався вплинути на гру. Поява Сидорова, Шалфєєва, Чорного додала атакувального потенціалу, проте бажаного ефекту не принесла. Гості втримали переможний результат – 2:3.

Тепер «Металург» сконцентрує свою увагу виключно на справах чемпіонату. Найближчої неділі, 5 вересня, команда Володимира Микитіна прийматиме на «Славутич-Арені» сімферопольську «Таврію».