14.09.2019. Чемпіонат України. Перша Ліга. 9 тур. СК «Юність» (Горішні Плавні). ФК «Гірник-Спорт» – МФК «Металург» 1:0 (0:0)

Гол: Батюшкін (58, з пен.)

«Гірник-Спорт»: Ситников, Суханов, Кравук, Батюшин, Шопін, Лозовий (Лозовий 90+1), Збунь (Білоус 74), Чепелюк, Корольков (Ралюченко 79), Лиховидько, Хомченко (Хоцяновський 75)

Тренер: Роман Пасічниченко

«Металург»: Петриченко, Кулинич, Рудика, Трояновський, Мягков, Бєлоусов (Ковальчук 82), Разуваєв, Сарапій, Могильний (Лихобабенко 72), Сачко (Загоруйко 67), Черній (Петров 54)

Головний тренер: Іван Богатир

Попередження: Збунь, Чепелюк – Сарапій, Разуваєв

Вилучення: Разуваєв (90, друге попередження)

«Гірник-Спорт», який на тижні залишився без головного тренера, у першому ж матчі після від’їзду Володимира Мазяра зумів здобути довгоочікувану перемогу. Єдиний гол у другому таймі забив Юрій Батюшін, який при попередньому тренері рідко з’являвся з перших хвилин. У власному штрафному сфолив Сергій Рудика.

Гості на противагу нічого не зуміли показати в атаці, а підвів риску під потугами запорізької команди Олексій Разуваєв, який заробив видалення на останніх хвилинах. Як і в Кубку України, візит в Горішні Плавні завершився для «Металурга» невдало.