28.09.2018 Чемпіонат України. Перша Ліга. 11 тур. Стадіон «Прапор» (Краматорськ). ФК «Авангард» – МФК «Металург» 1:0 (0:0)

Гол: Матяж (55)

Стартові склали:
«Авангард»: Денчук, Ємець, Боюхов, Бородай, Сухаров, Полюляк, Сеницький, Деряєв, Собко, Куценко, Матяж
Головний тренер: Олександр Косевич

«Металург»: Петриченко, Сарапій, Кулинич, Ковальчук, Мягков, Разуваєв, Загоруйко, Бєлоусов, Могильний, Сачко, Петров
Головний тренер: Іван Богатир

У першому таймі «Металург» виглядав цікавіше за суперника. Запорізька команда краще комбінувала і створила більше гольових нагод. На 5-й хвилині пристрілку виконав Денис Бєлоусов – м’яч просвистів над поперечкою після дального удару. Наступний момент для гостей створив Олексій Разуваєв. Ілля Брюхов збив його поблизу лінії штрафної і Разуваєв сам виконував небезпечний штрафний. Удару з 20 метрів забракло влучності. Найкращий шанс у першій половині мав екс-гравець «Авангарда», який тепер виступає за «Металург» – Денис Бєлоусов. Він замикав флангову передачу Богдана Могильного, але з кількох метрів пробив вище. До перерви глядачі у Краматорську голів не побачили, як і атакуючої гри від команди господарів.

З таким же бажанням «Металург» розпочав другий тайм. Штрафний від Сарапія, потім вбивчий момент у Петрова. Запоріжці не використали численні можливості, за що були покарані на 55 хвилині. Позиційними помилками у захисті скористався Іван Матяж, який уникнув положення поза грою і пробив Богдана Петриченка. Змінити перебіг подій було важко, зважаючи на переповнений лазарет запоріжців, однак гості билися до останнього і претендували хоча б на нічию, якби Костянтин Черній реалізував супершанс. Підсумковий рахунок 1:0 зовсім не відображав перебіг подій на футбольному полі, але чергова поразка лише поповнить скарбничку досвіду «Металурга» у цьому сезоні.