У Першій лізі на «Металург» чекає непроста розв’язка сезону, молодіжний склад у Другій лізі матиме шанс піднятися в турнірній таблиці одразу на кілька сходинок.

25.11.2023. Перша ліга, 18 тур. ФК «Діназ» – МФК «Металург», 12:00

Стадіон «Діназ» (с. Демидів). Арбітр: Павло Плєшко (Кременчук)

Пряма трансляція: ютуб-канал ПФЛ

У «Металурга» залишаються шанси на потрапляння до чемпіонської групи, проте є декілька «але». В останньому турі запорізьким футболістам передусім необхідно вигравати свій матч проти «Діназа» і вже потім чекати на можливі сюрпризи в інших поєдинках. Конкуренти «Металурга» – «Полтава» та «Маріуполь» також гратимуть проти аутсайдерів – «Чернігова» та «Кременя». Лише поразка когось з конкурентів відкриває перспективу потрапляння до топ-5. Що ж стосується «Діназа», то на даний момент команда Олександра Головка посідає останнє місце у групі Б, тому домашня гра проти мотивованого «Металурга» – це передусім матч честі.

24.11.2023. Друга ліга, 19 тур. МФК «Металург-2» – ФК «Кремінь-2», 12:00

Стадіон «Базис». Арбітр: Андрій Шевчук (Волинська область)

У молодіжної команди «Металурга» є шанс завершити календарний рік позитивно. Для цього підопічні Андрія Зубченка спробують вдруге в цьому сезоні обіграти дублерів «Кременя». З одного боку зустрічаються два аутсайдери, а з іншого у разі перемоги «Металург-2» може піднятися в турнірній таблиці одразу на кілька сходинок. Тож мотивації у молодих футболістів запорізького клубу більш ніж достатньо, залишається лише втілити задумки тренерського штабу на футбольному полі.