Прес-служба ПФЛ представила статистичні підсумки гравців першої частини сезону в Другій лізі. Ділимося добіркою фактів, де відзначилися молоді футболісти «Металурга-2», які проводять свій дебютний сезон у професійному статусі.

Наймолодший автор голу: Микита Куралех. Вік – 17 років і 2 місяці.

27 жовтня 2022 року гравець «Металурга-2» Микита Куралех на 94-й хвилині зрівняв рахунок у матчі з «Вастом» (2:2). Відзначимо, що саме гол молодого форварда якраз і поклав початок безпрограшної серії команди. В останніх 4-х матчах сезону «Металург-2» набрав 10 очок, перемігши й лідера чемпіонату «Ниву» з Бузової.

Лише 4 воротарі відіграли більше 3-х матчів поспіль на «нуль». У тому числі й 20-річний голкіпер «Металурга-2» Кирило Лавута, суха серія якого нараховувала 340 хвилин ігрового часу.

Також у списку найкращих бомбардирів чемпіонату 20-річний нападник «Металурга-2» Злат Златьєв. На його рахунку 5 забитих голів.

Повний матеріал зі статистичними зведеннями для гравців у першій частині сезону чемпіонату Другої ліги на сайті ПФЛ.