«Металург» грав у більшості та вів у рахунку 3:1 після першого тайму, але не втримав перемогу над «Кременем» у стартовій грі сезону

27.08.2022. Перша ліга. 1-й тур. МФК «Металург» – ФК «Кремінь» 3:3 (3:1)

Голи: Сидоров (11, з пенальті, 37), Білоцерковець (28) – Галата (17, 73), Вівдич (66).

МФК «Металург»: Байда, Воробєй, Палюх, Басов, Польовий, Крапивний (Піддубний 62), Сад (Страдс 46), Шалфєєв, Кіча (Борисенко 74), Сидоров, Білоцерковець (Могильний 62).

Головний тренер: Володимир Микитін

ФК «Кремінь»: Єрмолов, Агапов, Сидоренко, Пилипенко (Аркуша 46), Азізов, Панчишин (Савіцький 58), Галата, Глоба (Лісняк 58), Галоян (Товкач 90+2), Куць (Вівдич 46), Фальковський.

Головний тренер: Роман Локтіонов

Вилучення: Сидоренко (28, друге попередження)

Стартовий матч сезону за участю «Металурга» та «Кременя» видався доволі емоційним. Події на футбольному полі розвивалися динамічно – Олексій Сидоров швидко заробив пенальті, який сам же реалізував, «Кремінь» відповів голом у першій же контратаці – відзначився Денис Галата.

У середині тайму Сидорова знову збили у штрафному майданчику, а Данило Сидоренко побачив перед собою другу жовту картку. «Кремінь» залишився у меншості. Олексій Сидоров цього разу пенальті не забив, але підстрахував Володимир Білоцерковець, який був першим на добиванні. Згодом «Металург» забив і третій м’яч. Сидорову таки вдалося оформити дубль, ефектно замкнувши простріл від Білоцерковця.

Здавалося, запорізька команда вже не матиме проблем у цій грі. Підопічні Володимира Микитіна злагоджено діяли у нападі, повністю контролювали ситуацію у захисті, а головне – мали перевагу та грали у більшості. У «Металурга» були всі шанси завершувати стартовий матч сезону впевненою перемогою. Однак «Кремінь» мав інші плани.

Команда Романа Локтіонова знайшла у собі моральні сили, щоб переломити хід зустрічі. Після серії замін у другому таймі Олександр Вівдич та Денис Галата забили рятівні м’ячі, після яких «Металургу» і не вдалося затиснути суперника, щоб вирвати перемогу. При першій же ліпшій нагоді «Кремінь» контратакував, і мав свої шанси. Після фінального свистка набраним очкам більше раділи гості, які дійсно витиснули максимум із такого матчу. «Металургу» тепер потрібно буде реабілітуватися вже у наступній грі чемпіонату проти «ЛНЗ».