«Прикарпаття» – «Металург». З надією на зміни

Сьогодні у Першій Лізі відбудеться дербі двох міських футбольних клубів – «Прикарпаття» прийматиме «Металург»

11.10.2019. Чемпіонат України. Перша Ліга. 13 тур. Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ). МФК «Прикарпаття» – МФК «Металург», 18:00

По факту івано-франківський клуб не здобув жодної перемоги цього сезону на своєму домашньому стадіоні. Однозначно це шанс для запоріжців, перебуваючи на етапі змін, скористатися невпевненою грою «Прикарпаття» в рідних стінах. З іншого боку, команда Володимира Ковалюка в попередньому турі на виїзді обіграла «Агробізнес», спричинивши поки що найгучнішу відставку в Першій Лізі. Остап Маркевич залишив ряди ще недавнього лідера чемпіонату.

Взагалі, щільність турнірної таблиці у верхній частині вражає. Той-таки «Агробізнес», перебуваючи на сьомій сходинці, здобувши одну перемогу, знову може стати лідером. Інша річ – нижня частина. Тут представлене тріо команд, які донедавна грали у Другій Лігі. Однак висока футбольна вірогідність, що хтось із цих клубів все-таки зробить стрімкий підйом. Запорізькі вболівальники все ще вірять, що «Металургу» це під силу.

До зимової паузи потрібно набирати очки. «Прикарпаття» – 12-та команда чемпіонату, яка не надто впевнено виглядає на рідному стадіоні. Тож чому б сьогодні не зробити приємний сюрприз усім своїм вболівальникам та тренерському штабу і довести, що «Металург» може конкурентним у Першій Лізі.