“Прикарпаття” – “Металург”. З надією на зміни

Сьогодні у Першій Лізі відбудеться дербі двох міських футбольних клубів – “Прикарпаття” прийматиме “Металург”

11.10.2019. Чемпіонат України. Перша Ліга. 13 тур. Стадіон “Рух” (Івано-Франківськ). МФК “Прикарпаття” – МФК “Металург”, 18:00

По факту івано-франківський клуб не здобув жодної перемоги цього сезону на своєму домашньому стадіоні. Однозначно це шанс для запоріжців, перебуваючи на етапі змін, скористатися невпевненою грою “Прикарпаття” в рідних стінах. З іншого боку, команда Володимира Ковалюка в попередньому турі на виїзді обіграла “Агробізнес”, спричинивши поки що найгучнішу відставку в Першій Лізі. Остап Маркевич залишив ряди ще недавнього лідера чемпіонату.

Взагалі, щільність турнірної таблиці у верхній частині вражає. Той-таки “Агробізнес”, перебуваючи на сьомій сходинці, здобувши одну перемогу, знову може стати лідером. Інша річ – нижня частина. Тут представлене тріо команд, які донедавна грали у Другій Лігі. Однак висока футбольна вірогідність, що хтось із цих клубів все-таки зробить стрімкий підйом. Запорізькі вболівальники все ще вірять, що “Металургу” це під силу.

До зимової паузи потрібно набирати очки. “Прикарпаття” – 12-та команда чемпіонату, яка не надто впевнено виглядає на рідному стадіоні. Тож чому б сьогодні не зробити приємний сюрприз усім своїм вболівальникам та тренерському штабу і довести, що “Металург” може конкурентним у Першій Лізі.