Молодіжна команда «Металурга» не перестає вражати: підопічні В’ячеслава Тропіна шокували «Ниву» з Бузової, завдавши лідеру чемпіонату першої поразки в сезоні

13.11.2022. VBET UA Друга ліга. 7 тур. Стадіон «Лівий берег». МФК «Металург-2» – ФК «Нива» Бузова 2:1 (2:0)

Голи: Лапко (19), Кузьмович (34) – Головатенко (87)

На 55-й хвилині Близнюк («Металург-2») не реалізував пенальті (воротар)
На 77-й хвилині Сомов («Нива») не реалізував пенальті (воротар)

«Металург-2»: Лавута, Коваленко, Єлець, Даглас, Страдс, Кузьмович (Кравчук 88), Златьєв, Лапко, Товстоног (Куралех 63), Близнюк, Борисенко (Рокотянський 88). Головний тренер: В’ячеслав Тропін

«Нива»: Литвиненко, Ярмак, Таран, Місюра (Ткаченко 75), Скляренко, Турчанов, Зуєвич, Захаревич (Миколаюк 75), Головатенко, Семенець (Скепський 60), Тименко. Головний тренер: Сергій Карпенко

Лідер Другої ліги – непереможна до цього «Нива», шість останніх матчів взагалі не пропускала м’ячів. До цієї гри бузівчани підходили у статусі явного фаворита. Безумовно номінальні гості прагнули завершити осінню частину сезону зі 100% показником перемог. Але на їхньому шляху в останньому матчі перед зимовою паузою трапилася молодіжна команда «Металурга», що тривалий період була аутсайдером чемпіонату, проте в останніх турах стрімко почала набирати очки.

Те, що вдалося зробити підопічним В’ячеслава Тропіна – це справжній футбольний подвиг. «Металург-2» довів, що не просто грає, а й перебуває у вогняній формі, яку не зупинити навіть грізному лідеру чемпіонату.

«Нива» зробила ставку на швидкий гол. Масовані атаки особливого зиску не принесли, а от контратаки «Металурга-2» були зразковими. На 19-й хвилині Владислав Борисенко виграв швидкісний рейд у захисника, віддав на Валентина Кузьмовича, а той продовжив на Микиту Лапка – півзахиснику ніхто не завадив сильно пробити під поперечку – 1:0! Суха серія голкіпера «Ниви» Олександра Литвиненка зупинилася у сьомому матчі та протрималася 613 хвилин.

Забитий м’яч додав сміливості молодим гравцям «Металурга-2». Стартовий натиск вони витримали, хвилювання зникло, а далі команда почала створювати моменти раз за разом. Гол Кузьмовича став квінтесенцією впевненої гри «Металурга-2». Півзахисник запоріжців націленим ударом у нижній кут встановив рахунок 2:0.

«Нива» ні на мить не полишала лідерських амбіцій, постійно атакувала, завдала багато ударів, але у потрібні моменти свою команду рятував Кирило Лавута, та й усі футболісти запорізького клубу діяли у захисті дуже самовіддано. З початком другого тайму атак біля воріт «Металурга-2» стало ще більше. Проте найреальніший шанс отримав Володимир Близнюк. Гра рукою у власному штрафному і пенальті у ворота «Ниви». На жаль, форварду «Металурга-2» не вдалося відзначитися у другому матчі поспіль.

Усю другу половину «Нива» провела в атаках. Лише дивом та вмінням молодого голкіпера запоріжців Кирила Лавути рахунок залишався 2:0. На 77-й хвидині молодий воротар «Металурга-2» «витягнув» навіть удар з 11-метрової позначки!

Та через 10 хвилин Іван Сомов таки прошив масований захист «Металурга-2» потужним ударом з-меж штрафного майданчика. Завершальні хвилини стали найтяжчим випробуванням для молодих футболістів. Арбітр компенсував 4 хвилини, які «Нива» проводила в атаках. Саме Кирило Лавута своїм сейвом і поставив крапку в цьому надзвичайно цікавому протистоянні.
«Металург-2» вистояв, завдав першої поразки непереможній до цього «Ниві» та довів, що молоде покоління запорізьких футболістів – надзвичайно талановите.

Вітаємо всіх гравців та тренерський штаб «Металурга-2» з героїчною перемогою! На зимову перерву команда піде у піднесеному настрої, влаштувавши головну сенсацію сезону осінньої частини сезону.