У матчі з «Чайкою» долю зустрічі вирішив єдиний забитий м’яч, який господарі провели після стандарту.

15.04.2023. VBET UA Друга, 12 тур. НТБ «Колос». СК «Чайка» – МФК «Металург-2» 1:0 (1:0)

Гол: Махонін (36)

«Чайка»: Баранцов, Музиченко, Махонін, Стеценко, Пуди (Да Сілва 82), Дубілей, Вечурко, Гуськов, Ндукве (Жикол 68), Литовченко (Смітюх 73), Тищенко (Шакун 68). Головний тренер: Сергій Сизихін

«Металург-2»: Лавута, Коваленко, Лапко, Завгородній (Куралех 46), Самусєв, Кузьмович (Івасюк 77), Златьєв (Юдін 77), Хуссін (Ковальський 70), Рокотянський, Товстоног, Толок. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

До середини тайму «Металургу-2» вдавалося стримувати мотивованих господарів. Однак поступово «Чайка» заволоділа ініціативою. Раз за разом кияни створювала гострі моменти біля воріт Кирила Лавути. Денис Ндукве програв голкіперу ближню дуель, а на добиванні Лавуту підстрахували захисники. Після удару Олексія Литовченка воротар «металургівців» у падінні перевів м’яч на кутовий. Власне ця серія атак і завершилася голом.

На 36-й хвилині «Чайка» отримала право на стандарт. Після подачі й рикошету Антонові Музиченку вдалося виконати скидку в центр, де Артем Махонін опинився просто перед порожніми воротами – 1:0. Господарі здобули емоційне піднесення та помчали забивати ще. Віталій Дубілей вкотре пробачив «Металург-2».

Покарати суперника за марнотратство міг Тимофій Хуссін. Півзахисник запоріжців створив момент собі сам. Активний пресинг призвів до того, що йому вдалося втекти на побачення, Кирило Баранцов впорався з ударом. У другому таймі «Металург-2» спробував агресивніше зіграти в атаці. Справа до небезпечних ударів доходила зрідка, а от атаки «Чайки» знову були гострішими.

Спочатку Вечурко, а потім Литовченко та Махонін змарнували хороші моменти. В одному з епізодів Златьєв вибивав м’яч з порожніх воріт. Мінімальний рахунок зберігав теоретичні шанси команді В’ячеслава Тропіна на порятунок, однак суперник своєю впевненою грою практично не підпускав до власних воріт. «Чайка» утримала переможний рахунок та продовжує боротьбу за медалі у Другій лізі.

Наступний матч у чемпіонаті «Металург-2» проведе у п’ятницю проти «Реал Фарми».