Молодіжний склад «Металурга» дав серйозний бій одному з претендентів на медалі у Другій лізі.

21.04.2023. VBET UA Друга. 13 тур. Моршин, стадіон «Медик». МФК «Металург-2» – ФК «Реал Фарма» 1:1 (1:1)

Голи: Толок (29) – Барсуков (22)

«Металург-2»: Лавута, Лапко, Даглас, Коваленко, Самусєв, Рокотянський, Хуссін (Івасюк 79), Златьєв, Куралех (Бадецький 71), Товстоног (Юдін 79), Толок (Ковальський 60). Головний тренер: В’ячеслав Тропін

«Реал Фарма»: Стародубець, Мячин, Ладика, Ратушняк, Колесников, А. Лиховидов (Фабер 56), Пархоменко, Попов, Гранчар, Барсуков, М. Лиховидов (Марченко 46). Головний тренер: Андрій Пархоменко

«Металург-2» зіграв сміливо проти «Реал Фарми». Перший небезпечний момент запоріжці створили після кутового – подачу Златьєва головою замикав Даглас, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. Одесити перший момент одразу перетворили на гол. Подача зі стандарту призвела до метушні у штрафному майданчику «Металурга», в результаті якої м’яч відлетів просто на ногу до Барсукова. Сильний удар у дальній верхній кут не залишив шансів Лавуті – 0:1.

Пропущений гол не на жарт розізлив команду «Металурга-2». Підопічні В’ячеслава Тропіна увімкнули пресинг, збільшили швидкості та почали раз за разом турбувати воротаря «Реал Фарми» Стародубця. На 29-й хвилині Рокотянський сміливо пішов в обіграш на трьох гравців суперника, м’яч відскочив до Толока, який перенаправив його у сітку – 1:1! Це дебютний гол 17-річного вихованця «Металурга» на професійному рівні.

Вже через хвилину Рокотянський міг замикати небезпечний простріл з флангу. «Металург-2» продовжував грати у сміливий атакуючий футбол, що для суперника стало сюрпризом. Заключні хвилини тайму команда В’ячеслава Тропіна провела в атаках на чужій половині поля.

У другому таймі вже «фармацевти» згадали про те, що ведуть боротьбу за високі місця у чемпіонаті. Двічі ворота Лавути рятувала стійка. Пархоменко ефектним ударом вирізав м’яч у дальній кут. «Металург» шукав свої шанси у контратаках або зі стандартів. Запоріжці витерпіли в останні хвилини та набрали свої перші «весняні» очки. Наступний матч команда В’ячеслава Тропіна зіграє з «Вастом» на виїзді.