Гол нападника львівської команди Юрія Климчука став єдиним у матчі

4.09.2019. Чемпіонат України. Перша Ліга. 7 тур. Стадіон “Славутич-Арена”. МФК “Металург” – ФК “Рух” 0:1 (0:1)

Гол: Климчук (41)

“Металург”: Петриченко, Рудика, Кулинич, Трояновський, Мягков, Ковальчук (Черній 60), Сарапій, Бєлоусов (Лихобабенко 77), Могильний, Петров, Сачко (Разуваєв 46)

Головний тренер: Іван Богатир

“Рух”: Мисак, Нємчанінов, Марушка (Никитюк 45), Заставний, Леандро да Сілва, Копина, Брікнер, Мартинюк (Мартинюк 56), Бойчук (Антві 69), Синиця (Русин 61), Кличук (Кондраков 84)

Головний тренер: Леонід Кучук

Попередження: Мартинюк, Калюжний

Матч “Металурга” і “Руха” великою кількістю небезпечних моментів не порадував. Команди грали в обережний футбол, приділяючи більше уваги захисним діям. Однак львів’яни за такої гри зуміли витиснути максимум з того мінімуму, що вдалося створити у першому таймі. Леандро да Сілва відправив м’яч у штрафний майданчик на свого нападника Юрія Климчука, той уник положення поза грою і точно вистрілив у дальній кут – 0:1.

Найактивнішим у складі “Металурга” був Богдан Могильний. Його удар у першому таймі, коли молодий півзахисник змістився з флангу в центр, перервали захисники “Руху”. Після перерви у нього теж був прекрасний шанс, щоб відзначитися, але не вистачило точного удару. На швидкості Могильний обійшов кількох захисників, проте засмутити Романа Мисака не вдалося.

“Рух” зберігав мінімальну перевагу, за що підопічні Леоніда Кучука могли поплатитися. Дмитро Лихобабенко, який з’явився на футбольному полі на останні 15 хвилин, активно увійшов у гру і міг зрівнювати рахунок. А в компенсований час “Металург” влаштував справжню навалу. Серія ударів після стандарту була заблокована, тому необхідний результат “рухівці” утримали і везуть із Запоріжжя перемогу.

Тепер “Металург” спробує набрати очки у неділю, 8-го вересня, коли зіграє з “Черкащиною” на виїзді. Матч розпочнеться о 16:00.