Сьогодні команда Володимира Микитіна провела черговий контрольний спаринг у межах підготовки до нового сезону в Першій лізі

На початку гри «гірники» мали шанс відкрити рахунок, але іменинник Назар Байда виручив «Металург» після виходу віч-на-віч з голкіпером. Далі запоріжці відібрали ініціативу та міцно тримали контроль над грою до самого фінального свистка. Забив єдиний м’яч у першому таймі новачок команди Антон Кіча, який відмінно реалізував штрафний удар. Міг кілька разів відзначитися й кращий бомбардир «Металурга» в останньому сезоні Олексій Сидоров, але воротар «Гірника-Спорт» більше помилок не допускав. У другому таймі гості продовжували домінувати на футбольному полі, отримавши хай і мінімальну, але перемогу з рахунком 1:0.

«Металург» (1 тайм): Байда, Польовий, Векляк, Піддубний, Воробєй, Крапивний, Шалфєєв, ГНП, Кіча, Могильный, Сидоров.

«Металург» (2 тайм): Байда (Ніколаєнко), Сокол, Векляк (Єлець), Палюх, Дворовенко, Шалфєєв (Кузьмович), ГНП, Страдс, Борисенко, Білоцерковець, Сидоров (Могильный).

Головний тренер: Володимир Микитін