Харківський клуб завдав запоріжцям четвертої поразки поспіль у чемпіонаті

23.08.2019. Чемпіонат України. Перша ліга. 4 тур. Стадіон “Славутич-Арена”. МФК “Металург” – ФК “Металіст 1925” 1:4 (1:2)

Голи: Цвіренко (19, аг) – Ямполь (18, 57 з пен.), Поспєлов (24) Кольцов (49, з пен.)

“Металург”: Левченко, Рудика, Сухіна, Кулініч, Дяченко, Сарапій (Сачко 46), Загоруйко (Разуваєв 65), Петров (Могильний 59), Щебетун (Черній 57), Бєлоусов (Зейналов 74), Трояновський
Головний тренер: Іван Богатир

“Металіст 1925”: Сидоренко, Жук (Єрмошенко 65), Поспєлов, Цвіренко, Кравченко, Кольцов (Білокінь 71), Савін (Проданов 85), Ямполь, Дехтяренко (Шершень 58), Романов, Давидов, (Єрмоленко 62)
Головний тренер: Андрій Демченко

Попередження: Кулініч, Шершень

Святкова футбольна п’ятниця у Запоріжжі не принесла позитивних емоцій місцевим вболівальникам. Обіднім матчем на навчально-тренувальній базі юнацька команда «Металурга U-19» у рамках чемпіонату УПЛ приймала одного з лідерів турніру – «Олександрію». Зустріч завершилася неприємною поразкою 0:4. Однак запорізькі вболівальники з надією чекали матчу «основи» в Першій Лізі, яка увечері на «Славутич-Арені» приймала харківський «Металіст 1925».

Підопічні Івана Богатиря підходили до звітної зустрічі у ролі андердогу, адже невдача в Одеській області коштувала «Металургу» останнього місця в турнірній таблиці. Харків’яни у свою чергу теж поступилися в попередньому турі, опустившись у табелі про ранги на 11-й рядок.

Матч у Запоріжжі дав більше приводу для святкувань гостям. На 18-й хвилині Ярослав Ямполь засмутив місцеву публіку, випередивши Ігоря Левченка після передачі від Ярослава Дехтяренка – 0:1. «Металург» не знітився і швидко повернувся у гру. Після розіграшу з центру Едуард Сарапій виконав довгу діагональ на Дениса Бєлоусова, який розхитав захисника і прострілив у штрафну – Максим Цвіренко зрізав м’яч у власні ворота – 1:1.

Трибуни «Славутич-Арени» раділи не довго. Після навісу з кутового «Металіст 1925» знову повів у рахунку. Точним ударом відзначився Дмитро Поспєлов. Ведучи в рахунку, гості продовжували тримати м’яч під своїм контролем. Проте у «металургівців» все ж був шанс піти на перерву за нічийного результату. Після навісної передачі Бєлоусова головою пробивав Вадим Пертов – вище воріт. Таким чином за рахунку 1:2 команди відправилися у роздягальню.

Другий тайм для «Металурга» почався невтішно. М’яч потрапив у руку Юрію Сачку у власному штрафному через що арбітр вказав на позначку. Вирок з «точки» чітко реалізував Віталій Кольцов – 1:3. Харків’яни й далі продовжували атакувати великими силами і, як наслідок, заробили ще один пенальті. Цього разу 11-мертовий удар чітко виконав Ярослав Ямполь, оформивши дубль. Після четвертого голу «Металіст» дозволяв господарям проводити контратаки, але рахунок до фінального свистка не змінився.

У наступному турі зіграє на виїзді проти другої команди чемпіонату – «Агробізнеса» в суботу 31 серпня, однак перед цим проведуть поєдинок 1/32 фіналу Кубку України з «Гірником-Спорт» найближчого вівторка, 27 серпня.