Футболісти «Металурга» вистояли у битві з «Карпатами», здобувши потрібний результат.

13.05.2023. VBET UA Перша «Чемпіонська», 6 тур. Стадіон «Україна» (Львів). ФК «Карпати» – МФК «Металург» 0:1 (0:0)

Гол: Векляк (60)

«Карпати»: Ільющенков, Приймак, Саків, Дуць, Рябов, Галенков, Бобко (Махнєв 69), Чачуа, Кожанов (Книш 79), Хобленко (І. Когут 69), Тарануха (Тлумак 56). Головний тренер: Андрій Тлумак

«Металург»: Байда, Шалфєєв, Векляк, Палюх, Дворовенко, Польовий, Сейтхалілов (Сніжко 90), Сад (Піддубний 74), Могильний, Сидоров, Білоцерковець. Головний тренер: Володимир Микитін

Яким же напруженим та цікавим видався матч із «Карпатами». Львів’яни намагалися заволодіти ініціативою з перших хвилин, але першими ж могли пропустити. Білоцерковець виконав подачу з флангу, а м’яч перелетів Ільющенкова. У боротьбі Могильний спробував переправити його у порожні ворота. Відповідь «Карпат» настала миттєво – з убивчої позиції промахнувся Рябов. Наприкінці першого тайму небезпечного удару завдавав Кожанов – Байда відмінно зіграв у воротах після повернення на футбольне поле.

Загалом футболісти «Металург» діяли дуже організовано. Стримавши натиск, запоріжці так само володіли ініціативою та чекали свого шансу. Дуже активними були флангові гравці атаки – Білоцерковець та Могильний. За відсутності Крапивного великий об’єм роботи довелося виконати 37-річному капітану «Металурга» Володимиру Польовому. На 60-й хвилині «Металург» отримав винагороду за терпіння.

Володимир Білоцерковець виконав подачу зі штрафного, а Богдан Векляк, вистрибнувши найвище, завдав сильного і точного удару. Як не старався Олександр Ільющенков, врятувати «Карпати» від неминучого йому не вдалося – 0:1.

Львів’яни кинули всі сили на те, щоб відігратися. Передумови для цього були. Піддубний героїчно вибив м’яч з-під Махнєва в епізоді, коли здавалося, що це просто неможливо. У компенсований час «Карпати» передчасно зраділи заробленому пенальті. У тому моменті було положення поза грою. Останній шанс вирвати хоча б нічию мав Юрій Тлумак. Назар Байда знову підтвердив свій високий клас, вигравши дуель один в один.

«Металург» нагадав усім, що запорізький клуб по праву знаходиться серед кращих команд ліги. Ця перемога допомогла наздогнати «Карпати» у турнірній таблиці, а вся боротьба за четвірку ще попереду. Залишається два найважливіших матчів у сезоні – проти «Епіцентра» та «Ниви».