Новачками клубу стали вихованці запорізької школи футболу Євген Підлепенець, Євген Коваленко та Олексій Моісеєнко

Молодий фланговий півзахисник Євген Підлепенець володіє філігранною технікою, через що на нього звернули увагу в іспанському клубі “Депортиво”. Транзитом із МФК “Металург” Євген Підлепенець рік тому перебрався до клубу із Ла-Коруньї, де зіграти за основну команду так і не зміг. Тепер 21-річний футболіст продовжить свою кар’єру в Запоріжжі.

Ще одним новачком нашого клубу став 28-річний Євген Коваленко. Досвідчений півзахисник з міжнародним досвідом після випуску з ДЮСШ “Металург” виступав у різних клубах Першої Ліги: ФК “Полтава”, ФК “Авангард”, ФК “Гірник-спорт”, МФК “Кремінь”. У 2016-му році здобув перший закордонний досвід, зігравши 10 матчів за грузинський клуб “Зугдіді”. Потім виступав у чемпіонаті Сербії і Чорногорії. Поточний сезон розпочинав з МФК “Миколаїв”.

Олексій Моісеєнко – вихованець мелітопольського футболу, який у 2005-му році потрапив до ДЮСШ “Металург” і зумів підписати повноцінний контракт із запорізьким клубом. У Прем’єр-лізі дебютував 6 серпня 2010-го року в гостьовому матчі з маріупольським “Іллічівцем”. У березні 2012 року перебрався до молдовського клубу “Мілс”, з яким відіграв 9 матчів у вищому дивізіоні. Потім виступав в Україні за “Буковину”, “Гірник-Спорт” і “Авангард”.

Вітаємо у команді!