У гостьовому матчі запорізький клуб пропустив чотири м’ячі від «Балкан»

17.08.2019. Чемпіонат України. Перша Ліга. 4-й тур. Стадіон «Імені Бориса Тропанця» (с. Зоря, Одеська область). ФК «Балкани» – МФК «Металург» 4:0 (1:0)

Голи: Златов (5, з пен., 64), Болокан (61), Гранчар (72)

«Балкани»: Паламарчук, Опря, Златов (Пєнов 83), Юречко, Саламаха, Гаврилюк (Серденюк 74), Ільницький, Пархоменко (Георгієв 88), Чернишов, Болокан (Тропанець 77), Паламар (Гранчар 58)

Головний тренер: Андрій Пархоменко

«Металург»: Левченко, Дяченко, Сухіна, Рудика, Трояновський, Загоруйко (Разуваєв 75), Сарапій, Олійник (Могильний 52), Петров (Зейналов 71), Щебетун (Лихобабенко 86), Черній (Сачко 66)

Головний тренер: Іван Богатир

Попередження: Пархоменко, Златов, Саламаха, Юречко – Сарапій

Уже зі стартових хвилин вболівальники відчули усю принциповість цього поєдинку. Багато боротьби, а відтак і фолів призвели до, що в дебюті зустрічі арбітр з Києва Ігор Бич призначив пенальті у ворота «Металурга» за гру рукою Євгена Сухіни. Микола Златов скористався таким подарунком, розвівши м’яч та воротаря по різних кутах – 1:0.

«Балкани» спробували швидко подвоїти успіх зусиллями Руслана Паламаря. Форвард господарів у межах штрафного майданчика лівою цілив у дальній кут, однак м’яч пролетів поруч зі стійкою. «Металург» відповів ударом Сергія Рудики на 11-й хвилині. Після подачі Євгена Трояновського захисник запоріжців небезпечно пробивав головою. Ще кращий шанс відквитати пропущений гол був у Костянтина Чернія, який утік на побачення з Олексієм Паламарчуком, та переграти голкіпера не зумів. Так, усередині тайму «Металург» заволодів ініціативою, насідком чого став ще один загрозливий удар Едуарда Сарапія з дальної дистанції.

На 26-й хвилині «Балкани» отримали право пробиття небезпечного штрафного – Руслан Паламар ефектно перекинув стінку, але Ігор Левченко не менш ефектно витягнув м’яч із нижнього кута. Вже за мить Богдан Саламаха знову потурбував голкіпера «Металурга» – Левченко і тут зіграв надійно, ногою відвівши загрозу. У першому таймі ще запам’ятався дальній постріл Вадима Петрова і три жовті картки господарів, однак рахунок залишився незмінним.

Друга половина зовсім не склалася для запоріжців. Спочатку «Балкани» двічі забили за короткий проміжок часу: на 61-й хвилині стрімку флангову атаку завершував Дмитро Болокан, а за дві хвилини знову відзначився капітан зорянців Микола Златов. Ще через 10 хвилин «Металург» пропустив четвертий гол. Вадим Гранчар перехитрив усіх, технічно направивши м’яч у сітку в непростій ситуації.

Забивати гол престижу мав Юрій Сачко, однак у компенсований час не реалізував вихід віч-на-віч. У підсумку, «Металург» зазнав найбільшої поразки у Першій Лізі і в наступному турі прийматиме на «Славутич-Арені» харківський «Металіст 1925».