Сьогодні у Дніпрі команди провели товариський спаринг, в якому команда Володимира Микитіна здобула бойову звитягу над «ВПК-Агро»

? 1 тайм: Котляров, Сокол, Басов, Векляк, Польовий, Піддубний, Крапивний, Загоруйко, ГНП, Могильний (Сидоров), Білоцерковець.

? У першому таймі Богдан Могильний ціною травми заробив пенальті для «Металурга». Вирок впевнено реалізував інший нападник команди Володимир Білоцерковець – 1:0. «ВПК-Агро» спробував перехопити ініціативу. Суперник провів ряд небезпечних стандартів, але «Металургу» вдалося вистояти у потрібний момент.

? 2 тайм: Байда, Сокол (Страдс), Остапенко, Палюх, Сидоренко, Піддубний (Загоруйко), Шалфєєв, Чорний, ГНП (Лапко), Сидоров, Білоцерковець.

? Зі старту другої половини «ВПК-Агро» почав діяти ще агресивніше. Запорізькі футболісти, здебільшого, розраховуали на контратаки, які у підсумку і принесли потрібний результат. На 55-й хвилині після подачі з кутового вдало на добиванні зіграв новачок «Металурга» Сергій Палюх. На пропущений м’яч на 61-й хвилині запорізькі футболісти швидко відповіли разючою контратакою – Єгор Шалфєєв перехопив у центрі, віддав на Володимира Білоцерковця, а той без особливих роздумів ефектно закрутив м’яч у дальній кут – 3:1. Не залишив поле без забитого голу головний бомардир «Металурга» Олексій Сидоров. Після затяжної атаки він бездоганно пробив головою. 4:1 – приємний результат у матчі з командою, яка представляє Першу лігу.