У меншості запорізька команда втримала надзвичайно важливу перемогу в матчі з конкурентом

22.04.2023. VBET UA Перша. 3 тур. Стадіон ім. Г. Тонкочеєва. ФК «Епіцентр» – МФК «Металург» 1:2 (0:1)

Голи: Ничипоренко (81) – Сидоров (14, з пен., 52)

Стартові склади:
«Епіцентр»: Жмурко, Жмуйда, Мороз, Григоращук, Шевченко, Чепелюк, Миронюк, Кристін, Стень, Ляшенко, Буряк . Головний тренер: Сергій Нагорняк

«Металург»: Байда, Сокол, Палюх, Векляк, Сніжко, Дворовенко, Крапивний, Сейтхалілов, Сад, Могильний, Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін

Матч «Епіцентру» з «Металургом» був одним із найбільш очікуваних у турі. Господарі не мали права втрачати очки, якщо прагнуть поборотися за зону перехідних матчів, таке ж завдання було у запорізького клубу. На жаль, з трансляцією поєдинку були проблеми. Востаннє стадіон імені Григорія Тонкочеєва приймав матчі Першої ліги ще у далекому 1996 році, можливо, проблеми були пов’язані саме з цим. Тим не менш на 14-й хвилині «Металург» повів у рахунку. Найкращий бомбардир запоріжців Олексій Сидоров реалізував пенальті. З мінімальною різницею на користь «Металурга» команди й відправилися у роздягальню.

Після перерви технічні проблеми з трансляцією продовжилися. «Епіцентр» спробував додати агресії в центрі поля та швидше доставляти м’яч до форвардів. Проте, помилки у перехідних фазах гальмували більшість атак. На 52-й хвилині внаслідок стрімкою атаки запоріжці подвоїли перевагу. Дубль оформив Сидоров, для якого цей гол став 10-м у чемпіонаті. У середині тайму «Металург» залишився у меншості. За неспортивну поведінку червону картку отримав Назар Байда. Голкіпер штовхнув суперника та був вилучений.

У більшості ініціатива повністю перейшла до «Епіцентру». На 81-й хвилині Ничипоренко наважився на удар з-за меж штрафної і після помилки Гордія Ніколаєнка м’яч залетів у ворота – 1:2. Команда Сергія Нагорняка намагалася врятуватися від поразки на заключних хвилинах, але «Металург» вистояв і здобув надзвичайно важливу перемогу. Наступний матч у команди Володимира Микитіна за тиждень проти «Ниви».