Нічия з «Нивою» зберегла запорізькій команді четверту сходинку в чемпіонаті.

27.05.2023. VBET UA Перша «Чемпіонська», 8 тур. «Тернопільський міський стадіон». ФК Нива» – МФК «Металург» 1:1 (0:1)

Голи: Вольський (88) – Сидоров (30)

«Нива»: Механів, Танчак (Бей 70), Демчук, Хруставка, Соколов, Дорошенко, Давидов (Вольський 85), Гатала, Проців (Тяпкін 60), Різник, Галадей. Головний тренер: Сергій Атласюк

«Металург»: Байда, Сокол, Басов (Палюх 45), Векляк, Польовий, Крапивний, Шалфєєв (Дворовенко 75), Сейтхалілов, Білоцерковець, Могильний (Сад 58), Сидоров. Головний тренер: Володимир Микитін

Як і очікувалося, інтрига у Першій лізі тримала у напрузі до останнього туру. Ще приємніше від того, що запорізька команда безпосередньо була учасником несамовитої гонки за найвищі місця у чемпіонаті.

Футболісти «Металурга» перевершили будь-які очікування: після непростої першої частини сезону, коли запоріжці з боями відбиралися до «Чемпіонської групи», команда Володимира Микитіна спромоглася влаштували справжню казку для вболівальників, виступаючи поряд із найсильнішими клубами Першої ліги.

Перемоги над «Поліссям» та «Карпатами» назавжди залишаться в історії «Металурга». Гравці та тренерський штаб довели, що недарма знаходяться у когорті кращих команд чемпіонату. Стрімкий злет сходинками турнірної таблиці був досягнутий шаленою самовіддачею у кожній грі. «Металурги» гідно пройшли турнірну дистанцію та довели «сталевий характер» рідного Запоріжжя.

Запоріжці їхали у Тернопіль, фактично гарантувавши собі місце у перехідних матчах. Але завдання стояло – перемогти. По-перше, відкривалася перспектива «бронзи», по-друге, важливо було зберегти переможну серію та хороший тонус напередодні дуже важливих поєдинків у «стиках».

У матчі з «Нивою» варто віддати належне супернику, який попри відсутність турнірної мотивації був дуже активним впродовж всього матчу та створював серйозний тиск на ворота Назара Байди. У першому таймі «Металургу» вдалося витиснути максимум з тих моментів, що були. На 30-й хвилині Володимир Білоцерковець класно пройшов флангом, виконавши подачу в ту зону, куди вривався Олексій Сидоров. Найкращий бомбардир «Металурга» знову нагадав про себе, переправивши м’яч у ворота ударом головою.

«Нива» продовжувала діяти більш активно в атаці у другому таймі також. Дивом тернопільський клуб довгий час не міг зрівняти рахунок. Переможний результат «Металурга» утримувався до 88 хвилини, поки Данилу Вольському не вдалося все ж відзначитися у воротах Назара Байди.

Нічия 1:1, яка означає, що «Металург» залишається на 4 місці та зіграє у перехідних матчах за вихід в УПЛ. Ігри відбудуться 10 і 14 червня.