Гол Богдана Могильного у компенсований час приносить надзвичайно важливу перемогу запорізькій команді над «Скоруком»

20.11.2021. Друга ліга. 19 тур. Стадіон «Славутич-Арена». МФК «Металург» – ФК «Скорук» 1:0 (0:0)

Гол: Могильний (90)

«Металург»: Котляров, Басов, Піддубний, Польовий, Воробєй, Крапивний, Загальський (Чорний 61), Шалфєєв (Загоруйко 82), Білоцерковець (Могильний 64), Коваленко (Борисенко 60), Сидоров

Головний тренер: Володимир Микитін

«Скорук»: Варцаба, Малиш, Лаптєв, Клименко, Щербина, Гевлич (Шарко 90+2), Шаповалов (Приземлін 90+5), Красов, Перебора (Веремєєв 90), Разуваєв (Волков 87), Мішуренко (Цибульський)

Головний тренер: Олександр Степанов

Вилучення: Красов (37)

У матчі з прямим конкурентом на першому місці стояв результат. Відповідальність створювала додатковий тиск, через що команди зіграли у дуже обережний футбол. У першому таймі – мінімум гольових моментів. «Скорук» нічим не поступався «Металургу» у боротьбі, але багато фолів призвели до раннього вилучення у складі гостей.

Олексій Красов отримав пряму червону картку за фол проти Володимира Польового. Головному тренеру «Скорука» Олександру Степанову довелося знімати з гри нападника Олександра Мішуренка та змінювати ігрову схему. До завершення першого тайму «Металургу» не вдавалося повноправно заволодіти перевагою, хоча команда Володимира Микитіна грала в більшості.

У середині другого тайму наставник запоріжців провів 3 заміни, освіживши атакувальну лінію. Лише ближче до завершення матчу «Металург» вдалося затиснути «Скорук» біля власних воріт та провести результативну атаку. На 90 хвилині Богдан Могильний відправив м’яч у сітку, забивши дуже потрібний і переможний м’яч для запорізької команди. У рівній грі «Металург» досяг переможного результату, що було найважливішим у дуелі з головним конкурентом.

Наступний матч 27 листопада на виїзді з «Тростянцем» стане заключним у цьому році для команди. На разі, «Металург» має 7 очок переваги над «Скоруком» та «Балканами».