На виїзді запорізька команда мінімально перемогла «Вікторію» з Миколаївки

11.09.2021. Друга ліга. 8 тур. Стадіон «Вікторія» (Миколаївка). ФК «Вікторія» – МФК «Металург» 0:1 (0:1)

Гол: Загальський (13, з пен.)

«Вікторія»: Воробей, Зубейко, Нелін, Білий, Ульянов, Гранкін, Аржанов (Бровченко 22), Кузьмін (Лозовий 61), Борисенко (Черніков 61), Єременко (Цапій 69), Чеглов (Акімов 61)

Головний тренер: Артем Радіонов

«Металург»: Котляров, Воробєй, Остапенко, Басов, Польовий, Шалфєєв (Загоруйко 62), Загальський (Білоцерковець 72 (Сокол 89), Крапивний, Чорний (Борисенко 58), Сидоров, Могильний (Коваленко 55)

Головний тренер: Володимир Микитін

Вилучення: Білий (89, друге попередження)

Перший матч у статусі лідера чемпіонату «Металург» проводив із «Вікторією». Команда з Миколаївки, попри високі очікування, не краще стартувала в сезоні – лише 8 очок у 7 матчах. «Металург», навпаки, завдяки безпрограшній серії нарешті зумів піднятися на перше місце у групі Б. На домашньому стадіоні футболісти «Вікторії» налаштовувалися дати бій новоспеченому лідеру. Проте запорізькі футболісти були іншої думки.

На 13-й хвилині господарі сфолили у власному штрафному. Після падіння Олексія Сидорова рефері без вагань вказав на «позначку». Ігор Загальський бездоганно виконав пенальті – 0:1. Гол особливо не вплинув на подальший характер матчу. «Вікторія» мала проблеми в атаці та втратила одного з лідерів ще в першому таймі (на 22-й хвилині був замінений Володимир Аржанов). «Металург» мав набагато більше шансів подвоювати перевагу, ніж господарі зрівняти рахунок. Двічі зі штрафного міг забивати Володимир Польовий, класний момент був в Олексія Сидорова. Однак да фінального свистка глядачі більше не побачили забитих м’ячів. Відтак, «Металург» оформив свою п’яту перемогу і закріпився на першому місці.

Наступну гру чемпіонату команда Володимира Микитіна проведе вдома 17 вересня на «Славутич-Арені» проти недавнього суперника в Кубку України – футбольного клубу «Суми». Матч розпочнеться о 18:00.