Молодь запорізького клубу зазнала першої поразки у Другій лізі

10.09.2022. Друга ліга. 2-й тур. Стадіон «Карпати». ФК «Хуст-Сіті» – МФК «Металург-2» 4:0 (3:0)

Голи: Приходько (12), П. Луців (32, 38, 51)

«Хуст-Сіті»: Леванідов, Іванов, Лесунов (Боднарчук 54), В. Луців (Повхан 64), П. Луців (Фляшко 64), Павлич, Вагін, Приходько (Нечосов 78), Романенко, Мердєєв, Станкович (Пилип 78).

Головний тренер: Володимир Циткін

«Металург-2»: Ніколаєнко (Москович 46), Завгородній (Владимиров 69), Даглас, Єлець, Коваленко, Кузьмович (Хуссін 46), Лапко, Бадецький (Рокотянський 56), Златьєв, Товстоног (Толок 83), Близнюк.

Головний тренер: В’ячеслав Тропін

Для матчу з «Хуст-Сіті» нашим хлопцям довелося подолати понад 1100 кілометрів – це найдовший виїзд у поточному сезоні у Другій лізі. На професійному рівні обидві команди дебютували з нічиєї – «Хуст» зіграв 1:1 на виїзді проти вінницької «Ниви», а молодь «Металурга» видала яскраву нічию з «Рубіконом» – 2:2.

У першій домашній грі сезону чемпіон Закарпатської області був достатньо мотивований. «Металург» спромігся на активний стартовий відрізок, протягом якого гості провели кілька стрімких атак, а далі, неначе холодний душ, пропущені голи один за одним…

На 12-й хвилині після флангової атаки Назар Приходько опинився сам у чужому штрафному і без проблем спрямував м’яч у сітку. Далі феєрію видав улюбленець хустської публіки Петро Луців. Протягом 5 хвилин форвард оформив дубль, вміло використовуючи помилки захисників та голкіпера «Металурга-2».

Програний перший тайм із рахунком 0:3 спонукав тренерський штаб до замін у перерві. На другу половину вийшли двоє гравців – місце у воротах зайняв Анатолій Москович, також з’явився Тимофій Хуссін.

Проте заміни гру суперника не змінили. «Хуст» активно розпочав другий тайм, швидко знявши усі питання стосовно переможця. Після контратаки Петро Луців оформив хет-трик, перегравши у ближньому бою Московича.

Команда В’ячеслава Тропіна спробувала відповісти серією атак – Микита Лапко небезпечно пробивав головою, міг забивати після кутового Руслан Товстоног. Але «Металургу» не судилося забити хоча б гол престижу.

До фінального свистка «Хуст Сіті» змарнував дуже багато хороших моментів. Цей матч став не лише випробуванням для молодої команди В’ячеслава Тропіна, а ще й уроком, з якого потрібно зробити правильні висновки. Наступний матч Металург-2″ проведе вдома проти представника Київської області – петропавлівської «Чайки».