Ним став колишній наставник дубля луганської «Зорі» Володимир Микитин

Сьогодні керівництво запорізького клубу оголосило про зміни у тренерському штабі «Металурга»: місце головного займе досвідчений фахівець Володимир Микитин, а його помічником буде Сергій Руденко. Залишаються у тренерському штабі Сергій Ковальов та Руслан Галігузов. З новим головним тренером підписано довготривалий контракт.

«Після сезону, який завершився, необхідно зробити правильні висновки й рухатися далі. Важливо не повторювати помилок, прагнути кращого рівня і бути сильнішими. Перед новим тренерським штабом одразу поставлене максимальне завдання – повернутися в Першу лігу. Наша команда гідна грати на високому рівні, амбітні цілі нікуди не зникли, ми повинні не просто зберегти єдиний професійний футбольний клуб в нашому місті, а й вивести його на новий рівень. Через це із головним тренером підписано довготривалий контракт», – повідомив під час зустрічі з футболістами заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

«Буквально кілька днів тому керівництво запорізького клубу звернулося з відповідною просьбою, запитавши моєї думки стосовно такого амбітного футбольного проекту як «Металург». Я вдячний президенту ФК «Зоря» Євгену Геллеру та генеральному директору Станіславу Оганову, які пішли на зустріч і допомогли в короткі терміни розірвати контракт, щоб я міг працювати на новому місці. Повірте, для мене це серйозний крок. Підкупають цілі вашого керівництва. Саме це стало ключовим фактором. Я повністю погоджуюсь, що Запоріжжя – футбольне місто, тут має бути сильна команда. Часу на підготовку до гри з «Авангардом» зовсім мало, але повірте, просто так здаватися ми не будемо. Я вже передивився чимало матчів «Металурга», тут є футболісти високого рівня, головне – вам необхідно повірити у свої сили. На тренуваннях ми будемо працювати ще більше, інакше, перемоги не здобуваються», – підкреслив новоспечений головний тренер МФК «Металург» Володимир Микитин.

Нагадаємо, що кубкову гру з «Авангардом» запорізька команда проведе вже цієї суботи 29 серпня о 16:00 на «Славутич-Арені». Також 2 вересня (середа) МФК «Металург» проведе передсезонну прес-конференцію напередодні старту чемпіонату Другої ліги.