Молодіжка «Металурга» розгомила однолітків з чернігівської «Десни» у девятому турі Прем’єр-Ліги.

Рахунок біло відкрито вже на девятій хвилині, Данил Приймаченко відкрив гольову феєрію у матчі. Першій тайм зустрічі безкомпромісно взяли наші хлопці – 0:4. Голи на рахунку Микити Лапко, Тимура Корабліна та Віталія Варяника.

Другий тайм зустрічі почався обережно. «Металург» грав по результату та контролювали м’яч, але скоротити різницю у рахунку вдалося Вадиму Ветосі на 65′ хвилині. Запоріжці одразу відповіли двома голами, дублем у ворота «Десни» відзначився Валентин Кузьмович який встановив остаточний рахунок матчу 1:6.

18.10.2019. Прем’єр-Ліга U19. 9 тур. ФК «Десна U19» – МФК «Металург U19» 1:6

Голи: Ветоха 65′ – Приймаченко 9′, Лапко 13′, Кораблін 30′, Варяник 45′, Кузьмович 66′, 75′.

Стартові склади команд:
Металург: Байда, Чалих, Кабанцов, Сидоренко, Вишневецький, Лапко, Мартинов(к), Кораблін, Варяник, Ковальський, Приймаченко.
Головний тренер: Вячеслав Тропін

Десна: Сидоренко, Роговець, Мироніч, Бабор, Школьний, Ветоха, Заворотний(к), Писанка, Піскун, Грищенко, Бакун.
Головний тренер: Вадим Мельник