Сьогодні у межах Кубку Єдності підопічні В`ячеслава Тропіна здолали представника аматорського чемпіонату України – ФК “Вовчанськ”

Першими у зустрічі віздначились наші молоді гравці на 35 хвилині. Лівий захисник Данило Сидоренко підключився до атаки та отримав передачу від Тимура Корабліна. Вийшовши віч-на-віч, Данило переграв кіпера та відкрив рахунок – 1:0. Свисток на перерву зафіксував мінімальну перевагу для запоріжців.

Друга половина зустрічі подарувала ще більше яскравих моментів. Наші хлопці добре контролювали мяч та практично нічого не змогли запропонувати своєму супернику для взяття воріт. На 75 хвилині Микита Лапко після зміщення у центр наважився на дальній удар, мяч після рикошету залетів у ближній кут воріт – 2:0. Свій гол “Вовки” все ж таки забили. На 82 хвилині після навісу з флангу нападник харків`ян вразив ворота точним ударам головою – 2:1. Фінальний свисток і перемога запоріжців у заключному матчі групового етапу.

Склад “Металургу”: Осадчук, Сидоренко, Чалих, Кабанцов, Ходяк, Мартинов, Лапко, Кораблін, Варяник, Товстоног, Приймаченко.

Запасні: Кузьмович, Курцев, Строчинський, Даглас, Страдс, Байда, Жихарь.

Головний тренер: В`ячеслав Тропін