Мінімально програючи після першого тайму, підопічні Вячеслава Тропіна в останній десятихвилинці переломили хід зустрічі та здобули вольову перемогу над ФК «Львів»

Сьогодні в рамках 12 туру юнацької Прем’єр-Ліги МФК «Металург» приймав ФК «Львів». Зустріч між сусідами по турнірній таблиці прогнозувала запеклу боротьбу. Львів’яни, які розташувались на 7-й сходинці, маючи 16 залікових пунктів, у випадку перемоги могли розбити турнірну таблицю навпіл. У випадку перемоги «Металурга» запоріжці б впритул наблизились до верхньої частини турнірної таблиці.

У цілому, зустріч проходила на зустрічних курсах, але перевага за гострими моментами була у господарів. Перший там закінчився з мінімальним рахунком 0:1 на користь гостей. Артем Вовкун пробив зі штрафногу у самісіньку дев’ятку воріт.

У другому таймі запоріжці кинули всі сили на те, шоб змінити хід гри на свою користь. Гості протримались до 81-ї хвилини. Віталій Варяник швидше за всіх зорієнтувався у чужій штрафній, де був збитий захисником. Сам Віталій і пробивав зароблений пенальті, розвівши м’яч і голкіпера по різним кутам — 1:1. Господарі на досягнутому не зупинилися і пішли забивати другий м’яч. Після сольного проходу Данило Сидоренко знайшов пасом у штрафній Микиту Лапка, який не залишив шансів голкіперу — 2:1.

08.11.2019. Прем’єр-Ліга U19. 12 тур. МФК “Металург” – ФК «Львів» 2:1

Голи: Варяник (81′), Лапко (86′) – Вовкун (28′)

Стартові склади:
«Металург»: Осадчук, Сидоренко, Чалих, Кабанцов, Хамаха, Лапко, Мартинов, Ковальський, Варяник, Вишнивецький, Приймаченко.

Головний тренер: Вячеслав Тропін

«Львів»: Малоїд, Топчій, Оберман, Бекерський, Мартинюк, Шута, Гулевський, Вовкун, Комарець, Крушинський, Матчусевич.

Головний тренер: Олег Колобич