Запоріжці не програють п’ять турів поспіль, завдяки чому зуміли вийти на восьму сходинку чемпіонату Прем’єр-Ліги

Сьогодні запоріжці прибули до Білої Церкви, де протистояли ковалівському «Колосу». У першому таймі на 28-й хвилині відзначився «металургівець» Віталій Варяник. У другому запоріжці забили ще двічі. Голи на рахунку Дмитра Вишневецького та Данила Приймаченка. Господарі відповіли голом престижу від Костянтина Олійника на останній хвилині. Підсумковий результат 1:3. Свій наступний матч «металургівці» зіграють вдома 8 листопада на НТБ «Металург».

01.11.2019. Прем’єр-Ліга U19. 11 тур. ФК «Колос» – МФК «Металург» 1:3

Голи: Олійник (90′) – Варяник (28′), Вишневецький (48′), Приймаченко (67′).

«Колос»: Кувшинкін, Дем’яченко, Омельченко, Кірик, Коваленко, Шевченко, Чикало, Сіренко, Коваль, Осипенко, Салабай.

Головинй тренер: Владислав Савчук

«Металург»: Байда, Сидоренко, Чалих, Даглас, Хамаха, Лапко, Мартинов, Ковальський, Варяник, Вишнивецький, Приймаченко.

Головний тренер: В’ячеслав Тропін