За підсумками сьогоднішнього засідання у Будинку футболу визначили регламент, план-календар і формат проведення змагань у Першій та Другій лізі на наступний сезон. Зазначимо, що в обох чемпіонатах виступатимуть команди «Металурга».

Також у ході засідання оголосили переможців в індивідуальних номінаціях, яких обирали представники всіх клубів ПФЛ шляхом голосування. Приємно відзначити, що нагороду найкращого тренера Першої ліги отримав Володимир Микитін.

У новому сезоні у чемпіонаті Першої ліги візьмуть участь 20 клубів. На першому етапі вони розділені на 2 групи за територіальним принципом. Потім по 5 кращих вийдуть у «Чемпіонську групу», інші 10 клубів сформують «Групу Вибування».

«Металург» виступатиме у групі «Б» разом із такими клубами: «Вікторія» (Миколаївка), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), «Інгулець» (Петрове), «Діназ» (Вишгород), «Кремінь» (Кременчук), ФСК «Маріуполь», «Лівий Берег» (Київ) та «Чернігів-ШВСМ».

У новому сезоні в Другій лізі виступатимуть 13 клубів: «Васт» (Миколаїв), «Дружба» (Мирівка), «Звягель» (Новоград-Волинський), «Кремінь-2» (Кременчук), «Кудрівка (Київська область), «Локомотив» (Київ), «Нива» (Вінниця), «Реал Фарма» (Одеса), «Скала 1911» (Стрий), «Тростянець» (Тростянець), «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка), «ЮКСА» (Київська область) та «Металург-2» (Запоріжжя)

Початок змагань у Першій лізі запланований 28 липня, у Другій – 6 серпня. Більше інформації про підсумки засідання Конференції на сайті ПФЛ.