Вмотивовані боротьбою за зону перехідних матчів вінничани були сильнішими на футбольному полі

21.05.2023. VBET UA Друга, 16 тур. Стадіон «Хімік» (Калуш). МФК «Металург-2» – ФК «Нива» 0:4 (0:3)

Голи: Загорулько (5, з пен., 21, з пен., 30), Страшкевич (50)

«Металург-2»: Ніколаєнко, Коваленко (Бадецький 65), Даглас, Самусєв (Івасюк 26), Страдс, Кузьмович, Куралех (Толок 65), Хуссін (Москович 48), Златьєв (Ковальський 65), Рокотянський, Близнюк. Головний тренер: В’ячеслав Тропін

«Нива»: Коваленко, Борячук, Гільєрме, Лотоцький, Грачов, Кольцов, Мороз (Євтіхов 80), Панасюк (Шевчук 62), Петрук (Меленчук 62), Страшкевич (Костюк 80), Загорулько. Головний тренер: Олег Остапенко

Вилучення: Ніколаєнко (46)

Матч із вінницькою «Нивою» не задався з самого початку. Даглас збив у штрафному Загорулька – Артур впевнено реалізував пенальті. Через 15 хвилин ситуація повторилася знову: Даглас фолить проти Загорулька і нападник відзначається ще раз. На цьому бомбардир «Ниви» не зупинився. Ще до перерви Загорулько мав хет-трик. Нападник на швидкості втік від захисників «Металурга-2» та у ближньому бою переграв Ніколаєнка.

Другий тайм розпочався також із поганих новин для «металургів». Ніколаєнко отримав вилучення. У меншості запоріжці пропустили один м’яч. Зі штрафного відзначився Страшкевич. Навіть граючи вдесятьох, команда В’ячеслава Тропіна мала кілька хороших моментів. На жаль, гол престижу «металурги» так і не забили. У заключному матчі сезону запорізька команда зіграє з резервістами «Кременя».