Також у тренерському штабі молодіжної команди працюватиме Олександр Шевченко.

У новий сезон «Металург-2» йде з новим тренерським штабом. Вчора гравці команди провели останнє тренування під керівництвом В’ячеслава Тропіна та Іллі Близнюка, в яких сплинув термін дії трудових угод. Сьогодні хлопцям представили нового старшого тренера.

Андрій Зубченко – це місцевий 46-річний фахівець, який виступав у складі запорізьких футбольних клубів «Торпедо» та «Металург». Після завершення ігрової кар’єри розпочав тренерську діяльність у школі «Металурга». Також мав досвід роботи у тренерському штабі Олексія Годіна в основній команді МФК «Металург», коли запорізький клуб виступав у Першій лізі. Донедавна очолював випускний клас школи «Металурга» – юнаків U-17. Значна частина цих хлопців приєдналася до «Металурга-2».

– Ми чітко розуміємо своє завдання: готувати гравців для основної команди «Металурга». Будемо робити все, щоб хлопці зростали у професійному плані, прогресували, показували результат. Про це говорили з головним тренером «Металурга» Володимиром Микитіним. До старту сезону часу не так багато, тому працювати доведеться з подвійною енергією. Усіх гравців знаю добре, стежив у минулому сезоні за виступом обох команд. Жодних проблем з комунікацією у нас не виникне, про свої вимоги хлопцям я вже розповів, – зазначив Андрій Зубченко.

Старт сезону в Другій лізі запланований на 6 серпня. Чемпіонат пройде за класичним форматом – 13 команд зіграють у два кола.