Футболісти “Металурга” у передчутті першого домашнього матчу в цьому сезоні

Завтра, 10 серпня, запорізький клуб проведе дебютну гру в рідних стінах у цьому сезоні. У межах 3-го туру чемпіонату України серед команд Першої Ліги “металургівці” прийматимуть петрівський “Інгулець” з Кіровоградської області. Напередодні домашньої зустрічі наша команда провела відкрите тренування та поспілкувалися з представниками засобів масової інформації.

Головний тренер МФК “Металург” Іван Богатир розповів про підготовку своїх підопічних та важливість підтримки рідних трибун у грі проти сильного супротивника.

– Коли заповнений стадіон, то це дуже гарна підмога для гравців. Тоді ми відчуваємо підтримку 12-го гравця, тому хлопців особливо налаштовувати і не потрібно. Вони самі все бачать, самі все розуміють. Якщо на трибунах буде багато людей, мимоволі ноги нестимуть вперед, тим більше зараз кожному хочеться себе проявити. Наше основне завдання, щоб у наступних домашніх іграх було ще більше глядачів на трибунах. Після поразки від “Кременя” ми поліпшили емоційний фон і зараз налаштовані з подвійною енергією. Дуже хочеться порадувати вболівальників у першій домашній грі, – запевнив Іван Богатир.

Напередодні матчу з “Інгульцем” у складі запоріжців одна кадрова втрата – не зіграє Тарас Ковальчук. Проте відновився після застуди і може зайняти позицію в центрі поля Едуард Сарапій. Інші футболісти так само в строю та готові віддати всі сили заради перемоги у матчі з “Інгульцем”. Закликав підтримати рідну команду в домашній грі на “Славутич-Арені” і заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

– “Металург” грає за честь всього міста, тому трибуни повинні бути заповнені. Я вважаю, що таку команду, за яку не соромно, потрібно підтримувати завжди: і в моменти перемог, і коли з’являються поразки. Ці футболісти б’ються в кожному матчі, більша половина з них – це місцеві хлопці, які представляють рідне місто. Вони грають за кожного запоріжця, тому вболівальники повинні їх підтримувати. До нас приїжджає дуже сильний клуб – “Інгулець”. Не так давно ми бачили їх на “Славутич-Арені” у фіналі Кубка України проти “Шахтаря”. Тоді було багато вболівальників на трибунах. Зараз хочеться, щоб їх було ще більше, – наголосив Анатолій Пустоваров.

Початок матчу між “Металургом” та “Інгульцем” завтра на стадіоні “Славутич-Арена” о 18:00.