За сприяння іспанської громадської організації «Help to Ukraine», фундації Real Madrid та запорізької міської ради відбувся футбольний фестиваль «Реал Мадрид».

Волонтери громадської організації «Help to Ukraine» разом із засновником Карлосом Фернандесом особисто завітали до Запоріжжя. Вони подарували хлопцям та дівчатам унікальні презенти – футболки та м’ячі з символікою мадридського «Реалу».

Ці приємні подарунки були вручені дітям, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО), допомагаючи їм забути про виклики життя в Україні та насолодитися грою. Окрім дітей запорізької футбольної школи, на фестиваль завітали й гості з томаківського «Скорука».

Приклад співпраці та підтримки від іспанської громадської організації «Help to Ukraine» доводить, що навіть прості вчинки можуть мати велике значення у житті молоді та сприяти розвитку позитивних змін у суспільстві.

Карлос Фернандес, засновник «Help to Ukraine», вже не вперше допомагає нашому місту. Він підкреслив, що іспанська громада щиро підтримує український народ та готова надавати допомогу в майбутньому.

Така благородна ініціатива не лише надихає молоде покоління спортсменів, а й дає їм надію та підтримку у важкий період життя. Крім того, громадська організація «Help to Ukraine» та фундація Real Madrid планують у Запоріжжі організувати осінній футбольний кемпінг, що створить можливість вдосконалити навички дітям, побудувати дружні стосунки та отримати незабутні враження.