Протистояння головних конкурентів за підвищення у класі було по-справжньому бойовим: два пенальті, 12 жовтих карток та одне вилучення

15.05.2021. Друга ліга. 22 тур. Стадіон «Гірник» (Кривий Ріг). ФК «Кривбас» – МФК «Металург» 2:0 (2:0)

Голи: Квасов (7, з пен., 9, з пен.)

Вилучення: Крапивний (76)

«Кривбас»: Льопка, Маліновський, Заїменко, Фатєєв, Дедяєв, Рябов (Пирогов 56), Яровой, Карноза, Квасов (Черній 72), Збунь (Горват 52), Ременюк (Берко 85). Головний тренер: Геннадій Приходько

«Металург»: Котляров, Воробєй, Сарапій, Басов, Польовий, Крапивний, Загальський (Остапенко 83), Шалфєєв, Загоруйко (Могильний 59), Сидоров, Коваленко (Верхоланцев 86). Головний тренер: Володимир Микитін

Колись клуби цих міст з відповідними футбольними назвами виступали у Прем’єр-лізі. Зараз же «Металург» та «Кривбас» є конкурентами Другої ліги, де саме їхня дуель була визначальною в битві за підвищення у класі. Але не треба забувати, що обом належить ще зіграти з достроковим переможцем чемпіонату – харківським «Металом», який просто так віддавати очки теж не збирається.

Однак з першої хвилини гра, статусу центральної, швидко переросла у футбольний фарс. Перший же фол Дмитра Крапивного без відвертої грубості арбітр Олег Деревінський розцінив жовтою картою для опорного півзахисника. За допомогою стандартів «Кривбас» створює тиск на ворота «Металурга» і перший удар перетворюється в пенальті. М’яч влучив в Едуарда Сарапія – арбітр швидко розгледів гру рукою і вказав на 11-метрову «позначку». Жовту картку рефері капітану не показав, а Ярославу Квасову не склало труднощів реалізувати пенальті.

Через дві хвилини ситуація повторюється. Удар «Кривбаса» – м’яч влучає в руку Сарапію – Олег Деревінський вказує на «точку» і виписує жовту для капітана «Металурга». Квасов забиває другий гол з пенальті. Запорізькі ультрас таких глузувань з клубу не витримали, їхня поява на футбольному полі призвела до зупинки матчу майже на годину.

Щоб реально розраховувати на набрані очки, «Металург» потребував швидкого голу після поновлення гри. Старт матчу і суддівські рішення шокували гостьову команду. Кілька разів головою пробивав Олексій Сидоров – найбільш небезпечний удар прийняла на себе стійка. У дебюті другого тайму прекрасний шанс мав Євгеній Коваленко. З його ударом впорався Роман Льопка. «Металург» більше проявляв бажання, але на 75-й хвилині ще раз про себе нагадав арбітр, вилучивши Дмитра Крапивного. Так і було власне поставлено крапку в центральному протистоянні туру. «Кривбас» завдяки перемозі 2:0 закріпився на другому місці, «Металургу» відібрати цю сходинку в криворізького клубу буде дуже складно. Наступний матч наша команда проведе вдома, 22 травня, з харківським «Металом».