5.10.2019. Чемпіонат України. Перша Ліга. 12 тур. Стадіон “Славутич-Арена”. МФК “Металург” – ФК “Волинь”, 16:00

Такі команди як запорізький “Металург” і луцька “Волинь” кілька років тому були представлені в еліті українського футболу – Прем’єр-Лізі. Тепер ситуація інша: новостворений міський клуб із Запоріжжя почав писати історію з нуля, а лучани ще в минулому сезоні були близькі до повернення в Прем’єр-Лігу, програвши “Колосу” з Ковалівки всього два очки.

Однак нинішній сезон команда Андрія Тлумака поки що проводить з перемінним успіхом і не так, як того очікували. Причина – невдала серія команди на виїзді, де волиняни ще жодного разу не перемагала (3 нічиї – 3 поразки). А от на рідному “Авангарді” мають зовсім протилежну серію – 4 перемоги і одна нічия. В останньому турі “хрестоносці” феєрично закамбечили у матчі ще з недавнім лідером чемпіонату “Агробізнесом”. Поступаючись після першого тайму 0:1, і граючи в меншості з 58-ї хвилини, підопічні Андрія Тлумака вирвали перемогу в драматичному матчі завдяки голам Дениса Кожанова і Сіаваша Хагназарі у компенсований час. Таким чином “Волинь” їде до Запоріжжя у прекрасному настрої з надією нарешті здобути позитивний результат і в гостьовому поєдинку.

У свою чергу, “Металург” похвалитися домашніми перемогами у цьому сезоні не може. Єдиний прорив стався чотири тури тому, коли запоріжці на виїзді розібралися з “Черкащиною” 3:0. Після того команді Івана Богатиря не вдається набрати очок і забити хоча б один гол. На разі, реалізація власних моментів – це найбільша проблема запорізького клубу в купі в травмами кількох гравців основного складу. Останній матч з “Авангардом” вкотре довів, що команда може на рівних протистояти будь-якому супернику, але відсутність досвіду в Першій Лізі знову зіграла злий жарт із “Металургом”. Боротися з “Волинню” буде дуже не просто, адже у їхньому складі досвідчених футболістів вистачає.