Ще в першому таймі запорізькі футболісти тричі відзначилися у воротах маріупольців, забезпечивши собі чергову перемогу в чемпіонаті

6.10.2021. Друга ліга. 12 тур. НТБ «Маріуполь». ФК «Яруд» – МФК «Металург» 1:3 (0:3)

Голи: Сандрак-Вінницький (83, з пен.) – Коваленко (7), Сидоров (38), Загальський (45+3)

«Яруд»: Кравцов, Бібік, Тищенко, Булгаков (Запорощенко 86), Матвєєв, Таранда, Доброхотов, Мочевінський, Товстий (Михайленко 69), Літюк (Сандрак-Вінницький 77), Літовченко.

Головний тренер: Олег Краснопьоров

«Металург»: Котляров, Сокол, Остапенко, Басов, Піддубний, Загальський (Чорний 87), Польовий (Воробєй 90+2), Шалфєєв (Загоруйко 86), Коваленко, Сидоров, Могильний (Білоцерковець 69).

Головний тренер: Володимир Микитін

«Металург» їхав до Маріуполя в статусі лідера чемпіонату, хоча перевага над «Миколаєвом» складала всього 3 очки. Відкинувши зайві думки про турнірне становище, запорізькі футболісти міцно прихопили суперника вже в дебюті. На 7-й хвилині класною передачею Дмитро Піддубний знайшов у штрафному майданчику Євгенія Коваленка і той сильним ударом відкрив рахунок. Через кілька миттєвостей Єгор Шалфєєв міг подвоювати перевагу, коли виходив віч-на-віч із Павлом Кравцовим, але голкіпер виручив. Ще кращий момент партнери створили для Олексія Сидорова. Головному бомбардиру команди відверто не пощастило, що удар з кількох метрів пройшов повз ворота.

Своїми атаками «Металург» просто приголомшив суперника. На 21-й хвилині Дмитро Піддубний струсонув поперечку воріт «Яруда», після чого м’яч ще раз влучив у каркас воріт після пострілу Володимира Польового. Так, на 38-й хвилині запоріжці заробили кутовий. Звичайна подача стала фатальною для маріупольців. Павло Кравцов не зумів зафіксувати м’яч, а біля голкіпера вже чатував Олексій Сидоров. Цього разу нападник не схибив – 2:0.

У доданий до першого тайму час «Металург» продовжував атакувати і був винагороджений за старання. Тепер уже Ігор Загальський опинився в потрібний час у потрібному місці, спрямувавши м’яч у сітку з кількох метрів. Справу фактично було зроблено – 3:0 після першого тайму.

Варто віддати належне й господарям, які більше не пропустили, а наприкінці матчу свій гол престижу провели. Владислав Сандрак-Вінницький перервав 4-матчеву «суху» серію Ярослава Котлярова, реалізувавши пенальті. Тим не менш, «Металург» здобув 8 поспіль перемогу та продовжив безпрограшну серію в сезоні до 12 матчів. Наступний поєдинок команда Володимира Микитіна зіграє на домашній «Славутич-Арені» найближчої неділі, 10 жовтня, проти херсонського «Кристалу». Початок гри о 15:00.