У прес-центрі стадіону «Славутич-Арена» було представлено нового керівника «КП МФК «Металург» – Юрія Валерійовича Зенкіна.

«Хочу представити Вам нового керівника – директора КП «МФК Металург» – Юрія Валерійовича Зенкіна. Відсьогодні він буде керувати цим підприємством та клубом. Прошу у всього колективу підтримки та допомоги у подальшій роботі», – зазначив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Анатолій Васюк.

Окрім нового директора, «КП МФК «Металург» отримав і нову команду професіоналів.
Євген Ковальов – сприяння вирішенню питань, пов’язаних з органами місцевого самоврядування та юридичний супровід клубу.
Михайло Метревелі – стратегія розвитку футбольного клубу та координація спортивної діяльності МФК «Металург».

«Не секрет, що відтепер у клубі будуть задіяні футбольні експерти національного рівня, які працюватимуть над розвитком МФК «Металург». Ми маємо амбітні плани щодо перспектив запорізької команди у національній першості. Я думаю, що Перша Ліга – це не межа для «Металурга». Юрій Валерійович досвідчений спеціаліст. Тож, прошу підтримати Вашого нового керівника. Гадаю, що все у Вас вийде і буде дуже добре», – підсумував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Васюк.

Найближчим часом готується інтерв’ю з новою командою керівників та представлення планів та мети щодо розвитку МФК «Металург».