На останній сесії міської ради прийнято рішення, що визначило подальший розвиток футбольного клубу в Запоріжжі. Збереження футбольної команди отримало підтримку збоку міської влади та громади, проте бюджет-2024 приніс важливі зміни.

Депутати вирішили скоротити фінансування КП «МФК «Металург» на 14,5 мільйонів гривень у порівнянні з минулим роком. Це рішення змусило клуб розірвати контракти з деякими футболістами, у зв’язку з чим у процесі розформування перебуває «Металург-2», по завершенні сезону буде розформовано жіночу команду МФК «Металург», також скорочується штат тренерів футбольної школи.

Водночас клуб та міська влада шукає надійних партнерів, які готові разом із нами розвивати професійний футбол у Запоріжжі та бути співвласниками клубу. Ми відкриті для співпраці з потенційними інвесторами та спонсорами на прозорих умовах.

Бюджет КП «МФК «Металург» на 2024 рік складає 48,8 мільйонів гривень, з яких 27,1 мільйона спрямовано на утримання інфраструктури клубу. Підтримка приватних інвесторів стане ключовим фактором у збереженні й розвитку професійного футболу в Запоріжжі та подальших успіхах місцевих команд на всеукраїнському рівні.