Відкритий лист МФК «Металург».

Завжди основою розвитку футболу був принцип рівних можливостей для кожного учасника змагань. Лише фінальний результат матчу є показником успіху, або невдачі кожного клубу. Крім того Регламентами встановлено, що завданням змагань є визначення переможців, призерів та розподіл місць команд у турнірних таблицях за підсумками змагань.

Акцентуємо увагу, що саме «за підсумками змагань».
Футбол має Правила, які забезпечують «чесність» гри та «рівність» учасників, тому забезпечення вказаних принципів є вкрай важливим критерієм для належного, неупередженого проведення змагань.

Наразі, проходить друга частина чемпіонату Першої ліги, що складається із 8 турів серед 8 команд.

Станом на зараз ще мають відбутись 4 тури, тобто 16 ігор і будь-які дії які направлені на дискримінацію команд та клубів, на попереднє вирішення результатів змагань і, що набагато гірше, усіляке сприяння на досягнення бажаних певними посадовими особами результатів – перетворюють професійний футбол в «підкилимний та кулуарний» процес, порушують права всіх учасників змагань.

Виходячи з цих базових основ рівності та змагальності МФК «Металург» вважає дії УАФ та її керівника Андрія Павелка щодо визначення клубів «Полісся», «Оболонь», «Карпати» та «ЛНЗ» остаточними кандидатами на перехід до УПЛ, проведення з ними офіційних зустрічей з цього питання та розміщення про це постів у загальнодоступних мережах такими, що протирічать Регламентам УАФ та ПФЛ, порушують права інших 4 команд ліги.
Всі ми вболіваємо за футбол рівних можливостей для всіх команд, невтручання офіційних осіб та дотримання правил чесної гри.

За результатами 4 турів різниця між клубами вкрай мала та все може змінитися у 5-8 турах. Більш того, повага до всіх команд – це запорука розвитку футболу в Україні, престиж українського футболу на міжнародних змаганнях та в усьому світі.

Саме тому, МФК «Металург» закликає всіх посадових осіб УАФ, ПФЛ та УПЛ, а також інших клубів України та гравців дотримуватись Регламентів УАФ та ПФЛ, залишатися вірними Духу гри. А результати змагання мають бути визначені лише після завершення всіх 8 турів.

З повагою, МФК «Металург».