Сьогодні запорізька каманда уклала угоди з новачками

Владислав Бобров – екс-гравець «Металургу». Він провів разом з командою половину сезону в Другій лізі, але шансу проявити себе так не отримав. У зимку 2019 року захисник перейшов до молдаського ФК «Кодру», де став основним гравцем і капітаном команди Вищого девізіону.

Попереднім клубом Ярослава Котлярова була луцька «Волинь». Вихованець донецького «Олімпіку» виступав за молодіжні склади та згодом підписав свій перший професійний контракт з донеччанами, провівши чотири сезони. За цей час був відданий в оренду спочатку в харківський «Геліос», а потім у миколаївський «Судобудівник». В 2018 році на правах вільного агента перейшов до МФК «Кремінь» з яким став чемпіоном Другої ліги та отримав звання кращого голкіпера сезону. Влітку 2019 року перейшов до луцької «Волині», де не зміг закріпитися в основі.

Ярослав Довгий – вихованець кіровоградського футболу. Виступав за молодіжну команду U-19 ФК «Олександрії». У сезоні 2015/16 зіграв 19 матчів та відзначився п’ятьма голами. У сезоні 2016/17 виступав за команду U-21, за яку провів 19 матчів і потрапив до заявки основної команди на матч з ФК «Волинь». У сезоні 2017/18 поповнив команду U-21 кропивницької «Зірки», зігравши всі ігри чемпіонату (28 матчів) та відзначився п’ятьма голами. Згодом переїхав до Німеччини, де грав у Регіональній лізі «Захід» у команді з міста Гамбург.