МФК “Миколаїв” – це міцний середняк Першої Ліги, який завжди може попсувати нерви будь-якому супернику. Однак у цьому сезоні “корабели” дещо стримано проводять перше коло, перебуваючи в безпосередній близькості до зони перехідних ігор. Чотирьохматчева серія без перемог відкинула команду Сергія Щищенка на 12 місце турнірної таблиці.

Для виконуючого обов’язки головного тренера МФК “Металург” Олексія Годіна гра з миколаївським клубом буде першою у новому амплуа перед власними вболівальниками. Без сумніву, запорізька команда докладе максимум зусиль, щоб порадувати і наставників, і глядачів. Після матчу з івано-франківським “Прикарпаттям”, де свій перший гол за “Металург” провів Костянтин Черній, Олексій Годін висловив сподівання, що можливо тепер забивний форвард зможе покращити результативність свого нового клубу. Поки що “Металург” залишається найменш забивною командою чемпіонату і домашня підтримка повинна додати футболістам впевненості, щоб нарешті перемогти у цьому сезоні на “Славутич-Арені”.

До завершення першого кола чемпіонату залишається два тури, а всієї літньо-осінньої частини сезону в Першій Лізі – шість. “Металургу” дуже важливо набирати хоча б якісь очки, щоби зимувати не статусі найгіршої команди чемпіонату. Відстань від “Черкащини” та “Кремня” мінімальна, однією перемогою можна вбити одразу двох зайців і покинути зону вильоту. Але для цього необхідно перше за все надійно відіграти в захисті.

Для посилення власного складу напередодні матчу з МФК “Миколаїв” запоріжці повернули собі Дмитра Крапивного – футболіста, який вміє руйнувати чужі атаки і вже зарекомендував себе і в Першій Лізі, і в минулому сезоні у “Металурзі”. Тепер потрібно об’єднати ці дві складові – та зіграти вдало з “Металургом” у Першій Лізі.