Заява-Запорізької-асоціації-футболу

Основою будь-якого виду спорту є повага та рівність спортсменів у досягненні перемоги.

Запорізька асоціація футболу не може і не буде стояти осторонь факту дискримінації і неповаги до учасників змагань.

4 травня відбулася зустріч у форматі 4+1+1, «клубів-лідерів» Першої ліги з керівництвом УАФ та ПФЛ. Згідно заяви президента УАФ – Андрія ПАВЕЛКА під час зустрічі обговорювалися питання можливості використання VAR, яке стосується усіх учасників Першої ліги, учасником якої є і наш запорізький клуб МФК «Металург».

Основою основ є незмінність правил і умов гри під час гри до завершення чемпіонату.

Якщо один чи декілька учасників мають ту чи іншу пропозицію, яка стосується кожного учасника, то ці питання повинні обговорюватися усіма, а не кулуарно, що відбулося. На нашу думку, такі кулуарні обговорення завдають неабиякої шкоди спортивному процесу.

Територіальна громада міста Запоріжжя після втрати інвестора ПФК «Металург» та його подальше банкрутство, прийняла рішення, заради збереження футбольних традицій міста-металургів, створивши Комунальне підприємство Міський футбольний клуб «Металург».

Міська футбольна спільнота вболіває за клуб і сильно обурена таким ставленням, точніше ігноруванням Запорізького футболу футбольним керівництвом країни.

Так, місто Запоріжжя не є найбагатшим з власників клубів Першої ліги, але найчисельнішим – 710 тисяч людей. Разом з тим ми впевнені, що досить велика частина жителів Запорізької області, у тому числі територій, які перебувають у тимчасовій окупації, вболівають за клуб, який представляє регіон України.

Поділ клубів на «лідерів» чемпіонату і ні, це – прерогатива журналістів, а ні в якому разі не організації, яка проводить змагання, бо це дискримінація і неповага до інших учасників.
Закликаємо дотримуватися рівноправності та демократичних принципів при обговоренні та прийнятті рішень, що стосуються усіх учасників.

Голова ЗАФ Борис Розсоха.