Видання Sport Arena спільно з ПФЛ визначило символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2022/23. Відзначено впевнену гру молодого голкіпера Назара Байди, а також працьовитість Єгора Шалфєєва, який у матчі з «Полтавою» ефективно відпрацював на позиції правого захисника.

Воротар – Назар Байда (МФК «Металург»)

Відзначаємо стабільний прогрес 21-річного воротаря – хоча лише раз у 9 своїх матчах він залишився «сухим», хоча траплялися у цьому сезоні помилки, Байда у кожній грі неодноразово виручає запоріжців. Ось і в столиці, де вони приймали іншого новачка Першої ліги – СК «Полтава» – Назар вступав у гру після ударів Стрельцова, Бичкова, Горжуя та Щербака. В моменті з голом Каретника виручити було важко, гравець залишався на дальній стійці вільним. Ця нічия – багато в чому заслуга куражної гри голкіпера.

Правий захисник – Єгор Шалфєєв (МФК «Металург»)

Одразу визнаємо – це ненайкращий тур для флангових оборонців, і в Шалфєєва теж бували помилки (саме він не добігав за Каретником у моменті з голом полтавців). Але відзначимо, що півзахисник вимушено закривав місце травмованого Сокола, до того ж, загалом на своєму фланзі Єгор відіграв досить активно. Кілька разів видавав розкішні закидні передачі на хід Сидорову, одну з таких Олексій блискуче реалізував у гол.

Повний аналіз збірної та всіх номінацій 10-го туру в Першій лізі на сайті Sport Arena.